Wolontariat

                                                                                                

Koordynator wolontariatu: Pani Magdalena Janowska
Opiekunowie: Pani Agnieszka Zawistowska, Pani Anna Stanisławska

Wolontariat szkolny to bezinteresowne zaangażowanie społeczności szkoły: nauczycieli, uczniów oraz rodziców na rzecz potrzebujących. Uczy postawy szacunku i tolerancji wobec ludzi oraz zwierząt. Wykorzystując otwartość i ciekawość świata młodego człowieka poprzez wolontariat można odcisnąć dobroczynne piętno we wszystkich dziedzinach jego życia. Staramy się, aby uczniowie w naszej szkole byli pełni pasji i zaangażowania, kierowali się wrażliwością i troską o drugiego człowieka.

Czytaj...

Światełko pamięci

30.03.2021 r.  Zgodnie z naszą tradycją wybraliśmy się przed nadchodzącymi świętami na Cmentarz Wilanowski, w celu zaopiekowania się opuszczonymi grobami.

czytaj więcej...

Warsztaty

22.02.2021r. Staramy się cały czas poserzać swoją wiedzę na temat wolontariatu, w tym celu bierzemy udział w szkoleniach i warsztatach rozwojowych. 

czytaj więcej...

Ola- uczennica kl.3d

 07.02.2021 r. Wyrazy uznania kierujemy dla Aleksandry Żołądkowskiej uczennica klasy 3d. Ola dobrowolnie angażuje się w pracę i niesienie pomocy tym, którzy tego najbardziej potrzebują. Pomimo młodego wieku uczennica wzięła już udział w następujących akcjach:

czytaj więcej...

Świąteczne życzenia i upominki

8.12.2020 r. Szkolne Koło Wolontariatu zakończyło ostatnią w tym roku kalendarzowym akcję. Tym razem nasi wolontariusze w ramach inicjatywy "Robótka 2020" pisali świąteczne kartki, listy i życzenia do podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Niegowie.

czytaj więcej...