WYDARZENIA

FINAŁ WILANOWSKIEJ BASKET LIGI

W środę 19 czerwca odbył się finał Wilanowskiej Basket Ligi w naszej szkole.

W finale dziewczyny zmierzyły się ze szkołą Polish British Academy of Warsaw, natomiast chłopcy ze szkołą International European School.

W obydwu meczach nasza szkoła wyszła zwycięsko z bojów i dzięki tym wygranym przypieczętowaliśmy ogromną pracę wykonaną przez uczniów na zajęciach i treningach, tym samym mogliśmy się cieszyć ze złotych medali! 

Brawo uczniowie! 

 

 

 

MTB 

W środę 19 czerwca uczeń naszej szkoły Edward Kink po ciężkiej przeprawie podczas zawodów rowerowych MTB zajął II miejsce w Mistrzostwach Szkół Podstawowych w Warszawie. 

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! 

 

 

WOM

W piątek chłopcy i dziewczynki z naszej szkoły podstawowej z roczników 2011 i 2012 wzięli udział w zawodach czwórboju lekkoatletycznego w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.

Zawody zakończyły się dla nas olbrzymim sukcesem, zarówno u dziewczynek jak i chłopców. Dziewczyny wywalczyły 2. miejsce, a chłopcy 1. miejsce i tym samym uzyskali prawo reprezentowania dzielnicy Wilanów w zawodach rangi miejskiej!

Braliśmy udział w 4. konkurencjach - biegu na 60m, skoku w dal, rzucie piłeczką palantową, a także w biegu na 600m dziewczynki i 1000m chłopcy.

Wszyscy uczniowie wypadli się wybornie i godnie reprezentowali SP 261!

   

 

Więcej...WYDARZENIA