Nasz autorski projekt "THE POSITIVE THINKING GUIDE"

Nasza szkoła cały czas rozwija się w działalności na eTwinnning, międzynarodowej platformie zrzeszającej nauczycieli i uczniów z całej Europy. 30 listopada odbyło się spotkanie wszystkich uczniów i nauczycieli w ramach międzynarodowego projektu  "THE POSITIVE THINKING GUIDE".

czytaj więcej...

Spotkanie projektowe

18.11.2022 r. Odbyło się pierwsze spotkanie wszystkich uczniów i nauczycieli w ramach międzynarodowego projektu " THE POSITIVE THINKING GUIDE".  Jest to nasz kolejny autorski projekt na eTwinning - międzynarodowej platformie zrzeszającej uczniów i nauczycieli.

czytaj więcej...

Wystawa Wspomnij! Bohaterowie, historie, miejsca. Wilanów w czasie wojny.

Nasi uczniowie Zuzanna Synk, Filip Tchórzewski, Hanna Głąb, Filip Tchórzewski oraz Mateusz Ślepowroński od czerwca biorą udział w Akademii Witolda Pileckiego, programie dla młodzieży zainteresowanej historią XX wieku. W czteroosobowym zespole przez kilka miesięcy realizowali własny projekt dotyczący bohaterów i wydarzeń Wilanowa pt. Wspomnij! Bohaterowie, historie i miejsca. Wilanów w czasie wojny.

czytaj więcej

Nasz kolejny autorski projekt

Rozpoczynamy kolejny autorski projekt na eTwinning pt. "THE POSITIVE THINKING GUIDE". Projekt jest w całości stworzony przez panią Magdalenę Janowską nauczycielkę biologii, która zaprosiła do współpracy Panią Annę Stanisławską- nauczycielkę języka polskiego oraz nauczycieli z Turcji i Chorwacji. W projekcje wezmą udział nasi uczniowie ze szkoły podstawowej oraz liceum.

czytaj więcej...

V Kongres Edukacji Narodowej Agencji Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności

Nasza szkoła bierze udział w V Kongres Edukacji, który odbywa się pod hasłem „35-lecie Programu Erasmus”. Kluczowym tematem V Kongresu Edukacji jest umiędzynarodowienie w obszarze szeroko rozumianej edukacji, ze szczególnym uwzględnieniem wartości jednoczących Europę. Uczestnictwo w wykładach, prezentacjach i debatach dotyczących międzynarodowej współpracy na pewno wzmocni nasze szkolne działania w ramach otrzymanej Akredytacji Programu Erasmus na lata 2022-2027. 

czytaj więcej

Projekt o Kobietach Świętych

Od 15.09. do 16.12. 2022 r. w kl. 1-4 naszego liceum, Pani Anna Billip prowadzi Projekt z Religii: ”Kobiety w Biblii, Święte Kościoła, kobiety dziś- jesteś drogocenną perłą, jesteś piękna w oczach Boga./ Jesteśmy piękni w oczach Boga”. Projekt ma na celu zapoznanie uczniów z życiem, przemianą i historią życia kobiet

czytaj więcej