Dyrektorzy

Dyrektor Zespołu Szkół nr 79 im. Stanisława Kostki Potockiego w Warszawie
Ewelina Jankowska

Wicedyrektorzy Zespołu Szkół nr 79 ds. Szkoły Podstawowej
Marzena Gałecka-Borowska (klasy 4-8)
Anna Zalewska (klasy 1-3)

Kierownik świetlicy
Hanna Jędryszczak

Kadra Pedagogiczna

Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna
Artyszuk Anna
Jadwiga Chudyba
Milena Czerwińska
Małgorzata Derewicz
Dorota Dziomba
Agnieszka Falkowska
Maria Grzelecka
Magdalena Janowska
Klaudia Karmonik
Ewa Malesa
Ewelina Borowska
Natalia Dziedzic
Barbara Miros
Ewelina Omilian
Kinga Osmulska
Barbara Pakuła
Przybylska Katarzyna
Renata Reda
Edyta Rogowska
Barbara Sanek
Magdalena Smolarek
Patrycja Świstowska
Karolina Żak

​Język polski
Katarzyna Fukowska
Marzena Gałecka-Borowska
Sylwia Gomułka
Iwona Kowalska
Katarzyna Zarzycka
Beata Siwińska
Anna Stanisławska
Monika Radomyska
Agnieszka Zawistowska

Język angielski
Łukasz Bińkowski
Agnieszka Grosicka
Krystian Iwaniuk
Emilia Jurewicz
Maria Prusator
Ewa Sowińska-Pocheć
Aleksandra Pruszyńska
Marcin Warchoł
Anna Zdun
Kamil Ząbek
Dominika Ostrowska
Joanna Rosa

                                                                                                    

 

Język hiszpański
Teresa Tomczyńska
Dominika Zasłona-Dukielska
Kamil Ząbek

Historia
Tomasz Michalik
Elwira Tłomacka
Michał Bednarski

Matematyka
Elżbieta Bolka
Renata Cichocka
Małgorzata Jurys
Małgorzata Mazurkiewicz
Małgorzata Meler
Rafał Pazura
Iwona Plucińska
Oleksandr Vakhitov
Dorota Zwolenik

Fizyka
Renata Cichocka

Biologia
Anna Janicka

Przyroda
Anna Janicka
Jolanta Majewska

Geografia
Anna Janicka
Jolanta Majewska
Piotr Stankiewicz

Chemia
Małgorzata Podlewska

Informatyka
Beata Kośka
Elżbieta Kozłowska
Aneta Kulczak

Edukacja dla bezpieczeństwa
Mikołaj Sankowski

Religia
Anna Billip-Kazimirska
s. Elżbieta Wieliczko
s. Elżbieta Wojciechowska
s. Katarzyna Zielińska

Etyka
dr Dawid Lipski
Agnieszka Zawistowska

Wiedza o społeczeństwie
Tomasz Michalik
Elwira Tłomacka
Michał Bednarski

Wychowanie fizyczne
Magda Bibrzycka-Dębska
Andrzej Czewonka
Piotr Drożak
Maciej Jamrozik
Lidia Korpak
​Krzysztof Langowski
Iwona Karczewska
Dariusz Ozga
Maria Skoniecka
Rafał Sołoducha
Karolina Szlachta
Michał Zakrzewski
Tomasz Żebrowski

Muzyka
Łukasz Gallas

Plastyka
Maria Skoniecka

Technika
Maria Skoniecka
Magdalena Janowska

Wychowanie do życia w rodzinie
Anna Zdun

Pedagodzy
Mateusz Miernicki
Mikołaj Sankowski
Justyna Stryjecka

Terapeuci pedagogiczni
Mateusz Miernicki
Kamil Kowalski
Magdalena Pniewska

Logopedzi
Hanna Grochulska
Paulina Soćko

Nauczyciele wspomagający
Dorota Bobrowska
Monika Gazda
Zofia Gozdowska
Anna Możdżonek
Agata Rzepka
Żaneta Wasążnik
Ewa Wielochowska

Psycholog
Magdalena Cienkowska

Biblioteka
Maria Gryka
Dorota Wierzchowska

Podkategorie