Samorząd Uczniowski 2023/2024

 

Przewodnicząca SU:  Karolina Szczypa

Wice przewodniczący: Mateusz Gronowski

II wice przewodnicząca: Lena Obuchowska


Opiekunowie: Aleksandra Pruszyńska i Dominika Ostrowska

Dzień Chłopaka

Z okazji Dnia Chłopaka życzymy wszystkim chłopcom z naszej szkoły zdrowia, pogody ducha, poczucia humoru i fantastycznych prezentów od zaprzyjaźnionych koleżanek. Jesteście potrzebni w naszej społeczności.

              Piłkarz, Piłka Nożna, Sport, Gra                                             

Wybory! Wybory! Wybory!

   Urna Wyborcza, Wybory, Głosować, Rysunek  WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO ROK SZKOLNY 2020/2021        

Głosowanie odbywa się poprzez postawienie znaku X w kratce przy nazwisku kandydata. Można zaznaczyć maksymalnie 3 osoby.

Czytaj więcej

Dzień Kropki 14 września

W naszej szkole obchodziliśmy Dzień Kropki, aby przypomnieć sobie, że od małego punktu wszystko się zaczyna! Małej Vashti udało się, bo ktoś w nią uwierzył, a ona sama odnalazła w sobie talent i zapracowała na swój sukces. Uczniowie tego dnia mogli ubrać się w stroje w kropki dla uzmysłowienia sobie, że od małych rzeczy zaczyna się coś wielkiego. Samorząd urządził zawody międzyklasowe, dwie klasy zwyciężyły w konkursie kropkowym. Gratulacje!        

Klasa 2 D i 7 B niedługo odbiorą dyplomy i drobne upominki.                                                          

Zapomniane, Kapelusz, Czerwony, Huśtawka                                                     

Nowy rok szkolny 2020/2021

Nowy rok szkolny 2020/2021 pora rozpocząć! Tym razem będzie inaczej, gdyż wszyscy żyjemy z myślą o pandemii. Starajmy się wytrwać i dbać jak najlepiej o swoje bezpieczeństwo. Serdecznie witamy pierwszoklasistów w progach szkoły, a wszystkim uczniom życzymy:

- wielu sukcesów na różnych polach szkolnego życia

- wznoszenia się na wyżyny wiedzy

- pokonywania słabości

- wytyczania nowych celów

- doskonalenia umiejętności                                                                                                                                      Zapraszamy chętnych do współpracy. Niech moc będzie z Wami!                                                                                         Mapa Świata, Ameryka Północna, Glob

 

Wakacje!!!

Udanego odpoczynku wakacyjnego, choć przez cały czas powinniśmy pamiętać o swoim bezpieczeństwie! Do zobaczenia we wrześniu! SU zawsze działa!

Morze, Piasek, Wybrzeże, Beach    Pula, Basen, Odpoczynku, Relaks, Zrelaksować Się, Spa