Spotkanie projektowe

18.11.2022 r. Odbyło się pierwsze spotkanie wszystkich uczniów i nauczycieli w ramach międzynarodowego projektu " THE POSITIVE THINKING GUIDE".  Jest to nasz kolejny autorski projekt na eTwinning - międzynarodowej platformie zrzeszającej uczniów i nauczycieli.

Biorą w nim udział nasi uczniowie ze szkoły podstawowej: Maksymilian B., Julia Z., Julia O., Robert B., Paula G., Weronika B., oraz uczniowie z liceum: Małgorzata O., Zofia N., Mateusz Ś., Mikołaj S., Jakub K. Naszymi partnerami są uczniowie i nauczyciele z Turcji i Chorwacji.

Pomimo niemałych problemów technicznych zgodnie z ideą projektu uczestnicy starali się myśleć pozytywnie, nie poddawać się, aż w końcu problem udało się rozwiązać i reszta spotkania przebiegła bez zakłóceń laugh

Podczas wspólnego webinarium wszyscy uczestnicy mogli wypowiedzieć się na temat „My way of dealing with problems and worries is ...” dzięki współpracy na cyfrowej tablicy interaktywnej- JAMBOARD. Omówione zostały cele projektu i ustalone zadania na najbliższe dni.

Kolejne spotkanie odbędzie się pod koniec listopada i wtedy zostanie wybrane logo naszego projektu.