Nasz kolejny autorski projekt

Rozpoczynamy kolejny autorski projekt na eTwinning pt. "THE POSITIVE THINKING GUIDE". Projekt jest w całości stworzony przez panią Magdalenę Janowską nauczycielkę biologii, która zaprosiła do współpracy Panią Annę Stanisławską- nauczycielkę języka polskiego oraz nauczycieli z Turcji i Chorwacji. W projekcje wezmą udział nasi uczniowie ze szkoły podstawowej oraz liceum.

Odbyły się już pierwsze spotkania nauczycieli w ramach projektu "THE POSITIVE THINKING GUIDE". A w przyszłym tygodniu odbędzie się webinarium z udziałem uczniów i nauczycieli.

Często sama myśl o chorobach czy zaburzeniach psychicznych budzi strach – nadal jest w tym temacie obecne pewne tabu, choć coraz częściej – na szczęście! – jest przełamywane. Projekt "THE POSITIVE THINKING GUIDE" ma na celu pokazać jak można zadbać o swoje zdrowie psychiczne. Dowiemy się również czym jest zdrowie psychiczne? Jak sobie radzić z problemami ze zdrowiem psychicznym. Temat ten daje okazje do wielu ciekawych działań. Uczniowie będą przyswajać nową wiedzę w przyjaznej atmosferze i w atrakcyjny dla nich sposób.