Wystawa The NBA Exhibition

12.10.2021 Klasy sportowe 5a oraz 6a miały okazję obejrzeć niezwykłą wystawę THE NBA EXHIBITION prezentująca historię, kulturę i styl życia związany z NBA.

Wystawa ta idelanie wpisuje się w profil naszych klasa koszykarskich, dlatego już od samego wejścia uczniowie byli nią zachwyceni. Szczególnie przypadła im do gustu strefa interaktywna, gdzie mogli zaprezentować swój talent strzelecki, a także przenieść się dzięki wirtualnej rzeczywistości na parkiety najlepszej ligi świata.

Uczniowie mogli także podziwiać sylwetki najlepszych koszykarzy świata oraz dowiedzieć się wielu ciekawostek na ich temat. To kolejny krok w ich koszykarskiej sportowej przygodzie, który poszerzy ich wiedzę, a także zmobilizuje do jeszcze lepszej pracy na treningach.