Konkurs Piosenki Angielskiej

Konkurs Piosenki Angielskiej - English Song Contest - X edycja - został dzisiaj rozstrzygnięty!!!

Dziękujemy Uczestnikom za odwagę, przełamywanie własnych barier i wspaniałe interpretacje znanych utworów.

Spośród wielu uczestników, z trudem jury konkursowe w składzie: p. Łukasz Gallas, p. Mikołaj Sankowski, p. Krystian Iwaniuk, wyłoniło zwycięzców.

Przedstawiamy wyniki:

Kategoria: uczniowie klas 1-3
I miejsce: Lidia Cylkowska kl. 2b
II miejsce: Aleksandra Kulczak kl. 1a
III miejsce: Zofia Kopacka kl. 2b

Kategoria: uczniowie klas 4-6
I miejsce: Klara Stobiecka kl. 4b
II miejsce: Franciszek Sadowski kl. 4d
III miejsce ex aequo: Magdalena Polakowska kl. 4d
Joanna Podedworna kl. 5a

Kategoria: uczniowie klas 7-8
I miejsce: Nina Wróbel kl. 8c
II miejsce: Zofia Wichrowska kl. 7f
III miejsce: Ksawery Korzeń kl. 8e

Gratulujemy zwycięzcom!!!

Przypominamy, że laureaci I i II miejsca biorą udział w III etapie - dzielnicowym - Konkursie Piosenki Anglojęzycznej, który odbywa się co roku w Szkole Podstawowej nr 169 w Powsinku w dniu 21 marca 2022 r. (szczegóły podamy w najbliższym czasie).

Serdecznie dziękujemy naszej Radzie Rodziców za ufundowanie wspaniałych nagród - statuetek, książek w języku angielskim, pamiątkowych długopisów i dyplomów :-)

Do zobaczenia za rok - ZAPRASZAMY!!!