Recepta na Zdrowie - kolejne spotkanie uczestników projektu eTwinning

24 lutego 2022 roku odbyło się spotkanie wszystkich uczniów i nauczycieli w naszym autorskim projekcie Recepta na zdrowie, który stworzyła nasza nauczycielka pani Magdalena Janowska. Uczestnicy projektu podsumowali zadania, które realizowali w ostatnim miesiącu. Przygotowaliśmy ebook, w którym zamieściliśmy nasze sposoby na walkę ze stresem. 

Zadaniem relaksującym w czasie ferii było wykonanie własnoręcznie świecy zapachowej w której zamieścić należało suszone owoce. Nasi uczniowie wykazali się niesamowitą kreatywnością w produkcji swoich świec relaksujących. Wszystkie możecie obejrzeć pod linkiem: Kliknij

Podsumowaniem spotkania była gra Kahoot, w której uczniowie odpowiadali na pytania dotyczące zdrowego stylu życia. Kahoot cieszy się niesłabnącą popularnością wśród uczniów. Jest to ciekawe narzędzie aby podsumować wiedzę. Podczas projektu korzystamy z różnych narzędzi WEB2.0 aby aktywizować naszych uczniów w mądrym wykorzystywaniu dostępnych aplikacji internetowych. Do tej pory korzystaliśmy z kahoot, storyjumper, padlet, awatar, canva, quizizz.