Koszykarze naszej szkoły piątą drużyną w Warszawie

23.01.2020. Ogromnym sukcesem zakończyła się Warszawska Olimpiada Dzieci w koszykówce chłopców. Podopieczni trenera Andrzeja Czerwonki wygrali z rówieśnikami z Bemowa dzięki czemu zajęli 5 miejsce w Warszawie.

Warto wspomnieć, że nasi uczniowie podczas całego cyklu rozgrywek wygrali  dziewięć z dziesięciu rozegranych spotkań, przegrywając o wejście do najlepszej czwórki z późniejszym finalistą. Serdecznie gratulujemy trenerowi oraz uczniom, to pierwszy tak duży sukces naszej klasy sportowej mam nadzieje że młodsi koledzy i koleżanki pójdą w ich ślady.

Skład drużyny : Bartek Klich, Wiktor Przeździecki, Marcel Wilk, Marcel Skrętowski, Kuba Zawadka, Rafał Krawiec, Kopczyński Antek, Podedworny Jan, Verlin Stamper, Kobiałka Bartosz, Oskar Fudali, Karol Strzelec, Antek Gurba, Maciej Głowiński, Stanisław Sabbo.