Już niedługo wielka zmiana

19.05.2022 Po trzech latach nauki z jedną panią, w jednej sali lekcyjnej, gdzie nauka przeplatała się z zabawą nadchodzi chwila pożegnania i rozstania.

To tutaj trzecioklasiści  przeżywali radość z pierwszych sukcesów i gorycz porażek, tu znaleźli swoich przyjaciół, wspólnie poznawali otaczający świat.

czytaj więcej...

Sukces w konkursie plastycznym

KAROLINA WALASEK uczennica klasy 4a w XXVI Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Mój Świat” pt. „Futurystyczne Opowieści”, zorganizowanym przez Dzielnicowy Dom Kultury „Bronowice” w Lublinie uzyskała WYRÓŻNIENIE w KATEGORII III (10-12 LAT).

Czytaj więcej

Zakończenie projektu eTwinning I AM CONSCIOUS CONSUMER

Nasza szkoła rozwija się w działalności na eTwinnning, międzynarodowej platformie zrzeszającej nauczycieli i uczniów z całej Europy. Uczniowie biorą udział w kolejnych projektach, gdzie nie tylko pracują nad zadaniami głównymi, ale również nawiązują znajomości z rówieśnikami z innych europejskich krajów.

czytaj więcej

Sukces naszej uczennicy

Niezmiernie miło nam poinformować, że uczennica klasy 8b Dominika Stachurka-Geller, zajmując III miejsce, została laureatką kuratoryjnego konkursu filozoficznego "W drodze ku mądrości".

Gratulujemy!