Projekt JEM ZDROWO I KOLOROWO

Pod kierunkiem pani Anny Janickiej, nauczycielki przyrody i biologii w naszej szkole, jedenastu uczniów z naszej szkoły (z kl. 4b- Lena  Żywicka, Ksawery Maranda, z kl.4d- Elena Kużdżał, Antonina Rogulska, z kl.5a- Aniela Czerwonka, Antoni Dużyja, Maria Gurba, Monika Zagłoba, z kl. 5b- Natalia Rząsa, Mateusz Seweryn, z kl. 6d- Antonina Reszkowska) jako grupa projektowa wzięło udział w projekcie JEM ZDROWO I KOLOROWO.

czytaj więcej...

Kolejny projekt odznaczony

Nasz autorski projekt "Strong and Independent Women in our history" otrzymał dwie odznaki jakości. Krajowe Odznaki Jakości (KOJ) przyznawane są przez krajowe biura eTwinning. Odznakę jakości otrzymała Polska i Niderlandy. Czekamy teraz na odznaki jakości z Hiszpanii i Turcji, naszych pozostałych partnerów w projekcie.

czytaj więcej...

Wakacje!

Naszym wolontariuszom DZIĘKUJEMY za pracę w roku szkolnym 2020/2021.

Wasze zaangażowanie, pomoc drugiemu człowiekowi, poświęcony czas i ogromne serce, pozwoliło "uczynić ten świat troszkę lepszym!".

czytaj więcej...

Krajowa Odznaka Jakości eTwinning

Krajowa Odznaka Jakości eTwinning

Z wielką radością informujemy, że Pan Krystian Iwaniuk (a tym samym cały nasz Zespół Szkół) otrzymał Krajową Odznakę Jakości eTwinning za udział w projekcie „Bridging the Gap with English” realizowanym z uczniami z klas 1C, 1D oraz 2A!

czytaj więcej...

Sukces naszego ucznia

Szanowni Państwo,
Drodzy Uczniowie,
 
z przyjemnością informujemy, że w ramach V edycji Konkursu FUTUWAWA „Jak będziemy mieszkać w Warszawie przyszłości?”, organizowanego przez Fundację Puszka i Urząd m.st. Warszawa, uczeń klasy 7E KSAWERY KORZEŃ uzyskał Wyróżnienie Jury Konkursowego.
Czytaj więcej

Sukces naszych uczniów

Z radością informujemy o kolejnym sukcesie naszych uczniów! Mimo pandemicznych trudności trójka naszych reprezentantów zakończyła z sukcesem udział w konkursie "BITWA WARSZAWSKA 1920 ROKU. PRZEŁOMOWY MOMENT HISTORII POLSKI I EUROPY".

Czytaj więcej