Samorząd Uczniowski 2018/2019

Przewodnicząca SU:                                                            Maria Ruta
                
Zastępca przewodniczącej SU:                                                    Piotr Bacciarelli- Grobelny
                    
Sekretarz SU:                                                                                  Aleksandra Osuch

                                                                          
 
Opiekunowie SU SP:   Aleksandra  Pruszyńska
                                Agnieszka Zawistowska

Międzynarodowy Dzień Kropki

Już niedługo, 15 września będziemy obchodzić International Dot Day, czyli Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Uczniowie, nauczyciele, pracownicy instytucji kultury na całym świecie organizują tego dnia wiele działań, które pomagają dzieciom odkryć talenty, poznać ich mocne strony i je zaprezentować. W naszej szkole również będziemy świętować Dzień Kropki.

Czytaj więcej

Wybory! Wybory!

Jak każdego roku, we wrześniu, czeka nas emocjonujący moment, a więc wybory do Samorządu Szkolnego. Ukłony i podziękowania dla uczniów i opiekunów działających w tym roku.

Na chętnych do działania na rzecz szkolnej społeczności czekamy do 20 września, prosimy o zgłaszanie się przez dziennik elektroniczny lub osobiście do pani Iwony Kowalskiej.

Czytaj więcej

Samorząd Szkolny 2019/2020

            Witamy w nowym roku szkolnym! Jeśli nowy rok, to również wyzwania, którym postaramy się sprostać. Mamy wiele planów, liczymy na to, że spodobają się Wam nasze pomysły.

            Zaglądajcie do naszej zakładki, a także zerkajcie na gazetkę ścienną na korytarzu, na parterze SP. Na początek roku przygotowaliśmy tam garść cytatów motywacyjnych.

Czytaj więcej

Walentynki 2019

19.02.2019 W naszej szkole zrobiło się dziś bardzo walentynkowo! Przez cały zeszły tydzień mieliśmy szansę na przygotowanie miłosnych kartek i wrzucenie ich do przygotowanej przez SU skrzynki pocztowej. W wielu salach pojawiły się też dekoracje nawiązującego do walentynek. Dziś zaprzyjaźnione z samorządem wolontariuszki roznosiły je po klasach. Mamy nadzieję, że choć przez chwilę zapanował u nas miłosny zawrót głowy!

Wyróżnienia Święto Niepodległości

Samorząd Uczniowski infrmuje, iż wyróżnienia za najpiękniej udekorowaną salę w związku z Świętem Niepodległości otrzymują klasy:
 
4a za salę 27- klasa otrzymuje voucher do kina ufundowany przez panią dyrektor Ewelinę Jankowską
5d za salę 37 i 5e za salę 36 oraz wszystkie klasy 0-3!

Gratulujemy i zapraszamy do kolejnego konkursu! Najbliższy konkurs już w grudniu!!!

Święto Niepodległości 2018

Samorząd Uczniowski SP zaprasza wszystkie klasy do uczczenia 100 rocznicy odzyskania niepodległości i udekorowania swoich sal w barwy narodowe do dnia 26 października. Prosimy także, aby każdy uczeń w dniach 5-9 listopada miał wpiętą  kokardę narodową. Niech to będzie wyjątkowy tydzień w naszej szkole!

Samorząd Uczniowski SP