Konkurs plastyczny - Gustave Caillebotte - realista czy impresjonista?

Zapraszamy do udziału w VII edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego  „La vie est courte, l’art est long”. Tegoroczna edycja konkursu organizowanego przez XXXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Kostki Potockiego pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Wilanów oraz Instytutu Francuskiego w Warszawie nosi tytuł „Gustave Caillebotte - realista czy impresjonista?". Ten francuski artysta dał się poznać jako człowiek wielu pasji, prawnik, malarz, filatelista, żeglarz, ogrodnik, mecenas sztuki. 

czytaj więcej

Piąta mobilność

8.11. 2021 r.  To już piąta mobilność naszych nauczycieli w ramach szkolnego projektu "The Breakthrough Project - wielopłaszczyznowy rozwój kadry na miarę Europy" w programie ERASMUS+

czytaj więcej

Czwarta mobilność dobiegła końca

Czwarta mobilność w ramach projektu Erasmus+ odbyła się w Twin English Centre w Dublinie, gdzie dwójka naszych nauczycieli, pani Małgorzata Podlewska i pan Krystian Iwaniuk, odbyła kurs pt. „Wykorzystywanie technologii w klasie”.

czytaj więcej...

Nauczyciele nagrodzeni przez Burmistrza

Miło nam poinformować, że dwoje nauczycieli z naszej szkoły zostało nagrodzonych przez Burmistrza Dzielnicy Wilanów Miasta Stołecznego Warszawy, pana Ludwika Rakowskiego.

Nagrody otrzymali nauczycielka historii i wiedzy o społeczeństwie, pani Karolina Majk oraz nauczyciel języka angielskiego, pan Krystian Iwaniuk. Wyróżnienia przyznano za wybitne osiągnięcia w pracy na rzecz rozwoju wilanowskiej oświaty.

czytaj więcej