Wolontariat

                                                                                                

Koordynator wolontariatu: Pani Magdalena Janowska.
Opiekunowie: Pani Agnieszka Zawistowska, Pani Anna Stanisławska oraz Pani Iwona Karczewska 

Wolontariat szkolny to bezinteresowne zaangażowanie społeczności szkoły: nauczycieli, uczniów oraz rodziców na rzecz potrzebujących. Uczy postawy szacunku i tolerancji wobec ludzi oraz zwierząt. Wykorzystując otwartość i ciekawość świata młodego człowieka poprzez wolontariat można odcisnąć dobroczynne piętno we wszystkich dziedzinach jego życia. Staramy się, aby uczniowie w naszej szkole byli pełni pasji i zaangażowania, kierowali się wrażliwością i troską o drugiego człowieka.

Czytaj...

Pamiętamy...

30.10.2019 r. Z okazji zbliżającego się Dnia Wszystkich Świętych wolontariusze udali się na pobliski cmentarz, aby uporządkować zapomniane i zaniedbane groby.

Czytaj...

Zbiórka na Hospicjum Onkologiczne

3.10. 2019 r. W czwartek 3.10  odbyła się zbiórka środków na Hospicjum Onkologiczne Św. Krzysztofa. Zbiórkę zorganizowała klasa 6a wraz ze swoim wychowawcą p. Andrzejem.
Szkolne Koło Wolontariatu SP miało przyjemność pomóc w akcji - za co bardzo dziękujemy.
Czytaj...

Czytamy...

26.09.2019 r. Nasze Szkolne Koło Wolontariatu SP również i w tym roku szkolnym uczestniczy w akcji czytania książek uczniom klas pierwszych.

Czytaj...

Magia miłych słów

 23.09.2019 r. Szkolne Koło Wolontariatu SP organizuje szkolną akcję pt. „MAGIA MIŁYCH SŁÓW”.

Celem akcji jest propagowanie otwartości i życzliwości.

Czytaj...

Wielkie szczęście!

04.06. 2019r. Jesteśmy szczęśliwi z postępów Emilki i cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Ale nie udałoby się włączyć do akcji i zebrać tak dużej ilości plastikowych korków, gdyby nie nasza cudowna społeczność szkolna!

Jeszcze raz bardzo dziękujemy!