Wolontariat

                                                                                                

Koordynator wolontariatu: Pani Magdalena Janowska.
Opiekunowie: Pani Agnieszka Zawistowska oraz Pani Anna Stanisławska

Wolontariat szkolny to bezinteresowne zaangażowanie społeczności szkoły: nauczycieli, uczniów oraz rodziców na rzecz potrzebujących. Uczy postawy szacunku i tolerancji wobec ludzi oraz zwierząt. Wykorzystując otwartość i ciekawość świata młodego człowieka poprzez wolontariat można odcisnąć dobroczynne piętno we wszystkich dziedzinach jego życia. Staramy się, aby uczniowie w naszej szkole byli pełni pasji i zaangażowania, kierowali się wrażliwością i troską o drugiego człowieka.

Czytaj...

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

10.12.2018r. Dnia 5 grudnia na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Wolontariusza.
Z tej okazji w naszej szkole odbył się apel, na którym zostały wręczone dyplomy z podziękowaniami za pracę naszych szkolnych wolontariuszy.

Czytaj...

Wróżki-wolontariuszki

30 listopada 2018 r. korytarz szkolny klas 1-3 zamienił się w salę wróżb.Wróżki-wolontariuszki przygotowały mnóstwo wróżb z okazji andrzejek.Uczniowie mogli dowiedzieć się o swojej przyszłości, zapytać szklanej kuli "co dalej?".

Czytaj...

Podsumowanie dyskoteki andrzejkowej

30 listopada 2018r. odbyła się charytatywna dyskoteka andrzejkowa dla klas 4-8. Wolontariusze Szkolnego Koła Wolontariatu zamienili się we wróżki przepowiadające przyszłość.Można było poznać imię swej miłości, zawód oraz to co wydarzy się jutro.Samorząd Uczniowski przygotował konkursy z nagrodami.

czytaj...

Dary dla Centrum Zdrowia Dziecka

 14.11.2018 r. Szkolne Koło Wolontariatu SP zakończyło zbiórkę upominków dla dzieci i młodzieży przebywających w Centrum Zdrowia Dziecka.

Zebrane dary zawieźliśmy do CZD.

Czytaj...

Akcja Znicz

 26.10.2018 r. Z okazji zbliżającego się Dnia Wszystkich Świętych wolontariuszki udały się na pobliski cmentarz, aby uporządkować zaniedbane, zapomniane groby oraz zapalić znicze.

Czytaj...