Dyrektorzy

Dyrektor Zespołu Szkół nr 79 im. Stanisława Kostki Potockiego w Warszawie
Ewelina Jankowska

Wicedyrektorzy Zespołu Szkół nr 79 ds. Szkoły Podstawowej
Marzena Gałecka-Borowska (klasy 4-8)
Anna Zalewska (klasy 0-3)

Kierownik świetlicy
Hanna Jędryszczak

Kadra Pedagogiczna

Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna
Angelika Adrian
Artyszuk Anna
Magda Borowiecka
Jadwiga Chudyba
Milena Czerwińska
Małgorzata Derewicz
Dorota Dziomba
Agnieszka Falkowska
Maria Grzelecka
Magdalena Janowska
Klaudia Karmonik
Jolanta Lubowicka
Ewa Malesa
Anna Mamczur
Kinga Minorczyk
Barbara Miros
Ewelina Omilian
Kinga Osmulska
Renata Reda
Barbara Sanek
Magdalena Smolarek
Patrycja Świstowska
Justyna Wicherkiewicz
Karolina Żak

​Język polski
Katarzyna Fukowska
Marzena Gałecka-Borowska
Sylwia Gomułka
Iwona Kowalska
Katarzyna Zarzycka
Beata Siwińska
Anna Stanisławska
Daria Solecka
Agnieszka Zawistowska

Język angielski
Łukasz Bińkowski
Agnieszka Grosicka
Krystian Iwaniuk
Maria Prusator
Ewa Sowińska-Pocheć
Aleksandra Pruszyńska
Marcin Hałań
Małgorzata Świeściak-Winiarska
Marcin Warchoł
Anna Zdun
Kamil Ząbek

                                                                                                    

 

Język hiszpański
Małgorzata Bobryk
Elżbieta Rowicka
Teresa Tomczyńska

Historia / Historia i społeczeństwo
Tomasz Michalik
Elwira Tłomacka

Matematyka
Elżbieta Bolka
Renata Cichocka
Małgorzata Jurys
Małgorzata Mazurkiewicz
Rafał Pazura
Dorota Zwolenik

Fizyka
Renata Cichocka

Biologia
Anna Janicka

Przyroda
Anna Janicka
Jolanta Majewska

Geografia
Anna Janicka
Jolanta Majewska
Piotr Stankiewicz

Chemia
Małgorzata Podlewska

Informatyka
Beata Kośka
Elżbieta Kozłowska
Aneta Kulczak

Edukacja dla bezpieczeństwa
Mikołaj Sankowski

Religia
Anna Billip-Kazimirska
s. Elżbieta Wieliczko
s. Elżbieta Wojciechowska
s. Katarzyna Zielińska

Etyka
dr Dawid Lipski
Maciej Wójcik
Agnieszka Zawistowska

Wiedza o społeczeństwie
Tomasz Michalik
Elwira Tłomacka

Wychowanie fizyczne
Łukasz Wilczek
Magda Bibrzycka-Dębska
Andrzej Czewonka
Maciej Jamrozik
Kamil Kłosiński
Lidia Korpak
​Krzysztof Langowski
Iwona Karczewska
Maria Skoniecka
Rafał Sołoducha
Michał Zakrzewski
Tomasz Żebrowski

Muzyka
Łukasz Gallas

Plastyka
Danuta Długosz

Technika
Danuta Długosz
Magdalena Janowska

Wychowanie do życia w rodzinie
Anna Zdun

Pedagodzy
Mateusz Miernicki
Mikołaj Sankowski
Justyna Stryjecka

Terapeuci pedagogiczni
Mateusz Miernicki
Kamil Kowalski
Magdalena Pniewska

Logopedzi
Hanna Grochulska
Paulina Soćko

Nauczyciele wspomagający
Zofia Gozdowska
Żaneta Wasążnik
Ewa Wielochowska

Psycholog
Magdalena Cienkowska

Biblioteka
Maria Gryka
Dorota Wierzchowska

Podkategorie