Małgorzata Podlewska

Nadrzędna kategoria: Kadra LO

Małgorzata Podlewska jest absolwentką Wydziału Biologiczno-Chemicznego Uniwersytetu w Białymstoku. W naszej szkole uczy chemii zarówno w szkole podstawowej, jak i w liceum. Jest współorganizatorką Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotów Przyrodniczych "Od geografii do chemii". Ponadto prowadzi koło zainteresowań chemicznych w szkole podstawowej.

Jak sama mówi o sobie: "Tematy poruszane na lekcjach staram się przekazać w sposób ciekawy i interesujący. Jestem otwarta na sugestie uczniów i z wielką przyjemnością odpowiadam na ich pytania, nawet te wybiegające poza zakres materiału." W chemii najbardziej ciekawią ją nowinki na temat nowych materiałów katodowych, wykorzystywanych w bateriach i akumulatorach oraz wykorzystywanie technik chromatograficznych.