Bardzo prosimy o wcześniejsze umówienie się na spotkanie z nauczycielem poprzez dziennik elektroniczny - Librus.

Anna Artyszuk czwartek 12.40-13.25
Magda Bibrzycka - Dębska wtorek 10.40-11.25
Anna Billip-Kazimierska poniedziałek 11.35-12.20
Łukasz Bińkowski wtorek 8.50-9.35
Małgorzata Bobryk wtorek 15.30-16.15
Elżbieta Bolka wtorek 11.35-12.20
Jadwiga Chudyba wtorek 16.10-16.55
Renata Cichocka czwartek 12.40-13.25
Milena Czerwińska wtorek 9.40-10.30
Andrzej Czerwonka poniedziałek 16.15-17.00
Wojciech Cywiński piątek 9.45-10.30
Małgorzata Derewicz środa 11.35-12.20
Danuta Długosz środa 10.40-11.25
Dorota Dziomba wtorek 16.10-16.55
Agnieszka Falkowska środa 10.45-11.25
Łukasz Gallas wtorek 11.35-12.20
Sylwia Gomułka środa 10.45-11.25
Agnieszka Grosicka wtorek 9.45-10.30
Maria Grzelecka wtorek 8.45-9.35
Krystian Iwaniuk wtorek 11.35-12.20
Anna Janicka czwartek 9.45-10.30
Magdalena Janowska piątek 13.40-14.25
Hanna Jaroszuk poniedziałek 11.35-12.20
Małgorzata Jurys poniedziałek 11.35-12.20
Marek Kiciński środa 10.40-11.25
Kamil Kłosiński wtorek 15.20-16.05
Lidia Korpak wtorek 13.40-14.25
Beata Kośka czwartek 10.40-11.25
Elżbieta Kozłowska poniedziałek 14.40-15.20
Aneta Kulczak poniedziałek 12.40-13.25
Krzysztof Langowski wtorek 11.35-12.20
Małgorzata Latacz środa 9.45-10.30
Anna Lipińska czwartek 10.40-11.25
Dawid Lipski środa 9.45-10.30
Jolanta Majewska czwartek 13.40-14.25
Ewa Malesa piątek 13.40-14.25
Katarzyna Matuszkowiak-Santos wtorek 9.45-10.30
Małgorzata Mazurkiewicz czwartek 8.50-9.35
Tomasz Michalik środa 9.45-10.30
Irena Niespodziewańska poniedziałek 12.40-13.25
Rafał Pazura piątek 8.50-9.35
Małgorzata Podlewska poniedziałek 11.35-12.20
Maria Prusator poniedziałek 9.45-10.30
Aleksandra Pruszyńska czwartek 11.35-12.20
Renata Reda czwartek 11.35-12.20
Damian Rogala poniedziałek 12.40-13.25
Elżbieta Rowicka czwartek 12.40-13.25
Kartarzyna Rzepecka wtorek 10.40-11.25
Barbara Sanek środa 8.50-9.35
Mikołaj Sankowski poniedziałek 8.00-8.45
Beata Siwińska piątek 10.40-11.25
Maria Skoniecka poniedziałek 10.40-11.25
Magdalena Smolarek wtorek 13.40-14.25
Rafał Sołoducha środa 8.00-8.45
Ewa Sowińska-Pocheć wtorek 9.45-10.30
Anna Stanisławska środa 9.45-10.30
Piotr Stankiewicz poniedziałek 8.50-9.35
Małgorzata Świeściak-Winiarska czwartek 11.35-12.20
Patrycja Świstowska poniedziałek 13.40-14.25
Elwira Tłomacka poniedziałek 14.35-15.20
Teresa Tomczyńska wtorek 8.50-9.35
Katarzyna Walter poniedziałek 11.35-12.20
Marcin Warchoł wtorek 9.45-10.30
Elżbieta Wojciechowska wtorek 12.40-13.25
Maciej Wójcik    
Elżbieta Wieliczko środa 10.40-11.25
Kamil Ząbek czwartek 8.50-9.35
Michał Zakrzewski czwartek 11.35-12.20
Agnieszka Zawistowska poniedziałek 10.40-11.25
Anna Zdun poniedziałek 9.45-10.30
Katarzyna Zielińska czwartek 12.40-13.25
Dorota Zwolenik środa 10.40-11.25
Tomasz Żebrowski środa 10.40-11.25