Ruszył projekt eTwinning „Facing History and Ourselves Through Storytelling”

21 grudnia w naszym Liceum odbyło się pierwsze spotkanie online uczniów i nauczycieli realizujących projekt eTwinning „Facing History and Ourselves Through Storytelling” który realizujemy z czeską szkołą 1st International School of Ostrava.

Projekt ma na celu zachęcenie jego uczestników do konstruktywnego i krytycznego spojrzenia na swoje społeczne i osobiste „ja” poprzez zaangażowanie się w poznawanie historii innych ludzi. Nasi i czescy uczniowie przygotowali prezentacje o swoich szkołach i miastach oraz o tradycjach bożonarodzeniowych kraju partnerskiego.

Projekt jest realizowany w ramach Akredytacji Erasmus+. Koordynują go Pan Stankiewicz oraz Pan Iwaniuk z 12 wspaniałych Licealistów z klas 2d (Andrzej, Antek i Julian), 3b (Eden), 3c (Zofia, Igor, Kuba i Paweł), 4a (Gabriela), 4c (Zuza) i 4d (Jan i Olivier).