Bluzy z logo szkoły

Samorząd Uczniowski naszego liceum informuje, że rozpoczęły się zapisy na bluzy szkolne. 

W tym sezonie są dostępne 3 wzory w dwóch kolorach (granatowy i czarny). Do bluzy można zamówić sobie także eko-torbę z logo szkoły. Więcej szczegółów udzielają przedstawiciele Samorządu: Mateusz, Julek i Amelia. Zgłoszenia składamy do skarbników klas, którzy przekażą zbiorcze zapotrzebowanie do Przewodniczącego SU, Mateusza, najpóźniej do środy 25 października br. 

Wzory bluz wraz z tabelą rozmiarów znajdują się poniżej. 

czytaj więcej

Wybraliśmy Samorząd

Znamy już wyniki wyborów do Samorzadu Uczniowskiego. Nowym Przewodniczącym XXXVIII Liceum Ogólnokształcego im. Stanisława Kostki Potockiego w Warszawie, został uczeń klasy 3c, Mateusz Sałas. 

Mateusz uzyskał 41% ważnych głosów. W Samorządzie Uczniowskim będą także pozostali kandydaci, Julian Szost z klasy 2d i Amelia Robak z klasy 2e, którzy uzyskali odpowiednio 36% i 23% ważnych głosów. 

W głosowaniu, które odbyło się w poniedziałek, 3 października 2023 roku wzięło udział 411 uczniów uprawnionych do głosowania, co oznacza, że frekwencja wyborcza wyniosła 80,7%. Oddano 390 głosów ważnych. 21 głosów było nieważnych. 

Poznaj kandydatów do Samorządu Uczniowskiego

Już w najbliższy poniedziałek, 2 października 2023 roku odbędą się w naszym liceum wybory do Samorządu Uczniowskiego. 

W ostatnim tygodniu uczniowie mogli zgłaszać swoje kandydatury. Ostatecznie w wyścigu do fukcji Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego zgłosiło się troje uczniów, którzy zadeklarowali chęć reprezentowania uczniów naszej szkoły w Samorządzie:

Amelia Robak, klasa 2e
Julian Szost, klasa 2d

Mateusz Sałas, klasa 3c

Poniżej przedstawiamy ich sylwetki. 

Poznaj kandydatów do Samorządu Uczniowskiego. 

czytaj więcej