National Quality Label dla projektu Math Shot

Projekt Math Shot otrzymał #eTwinning National Quality Label. To już kolejne, po NQL dla Chorwacji, odznaczenie dla naszego projektu!

Był to pierwszy matematyczny projekt w naszej szkole na międzynarodowej platformie eTwinning. Do współpracy zaprosiliśmy szkoły z Chorwacji i Hiszpanii. Projekt budował wspólne płaszczyzny między matematyką a sztuką fotografii, poprawiał myślenie matematyczne, popularyzował wiedzę i kulturę matematyczną oraz inspirował do twórczych poszukiwań w dziedzinie fotografii.

Projekt nie byłby możliwy gdyby nie nasi zaangażowani uczniowie: Olivier Bugajski, Anna Gratkowska, Jan Leśniewski – kl. 4d, Eric Truppa – kl. 4b,  Gabriela Kalicińska - kl. 4a, Helena Szelejewska, Veselina Kuznetsova kl. 3b, Zofia Nałęcz, Igor Łukasik -kl. 3c, Magdalena Pietras – kl. 2c.

Nauczyciele biorący udział to: twórczyni projektu p. Małgorzata Jurys oraz Ewelina Jankowska, Dorota Zwolenik i Bernadetta Beker.

Gratulujemy!!!