Zapraszamy na Dzień Otwarty w Potockim

Zapraszamy na Dzień Otwarty do naszego liceum w środę, 19 kwietnia o godz. 18.00

Po raz kolejny XXXVIII LO im. Stanisława Kostki Potockiego w Warszawie otwiera się dla tegorocznych absolwentów szkół podstawowych. Zapraszmy już w środę, 19 kwietnia. Rozpoczniemy spotkaniem na sali gimnastycznej o godz. 18.00, podczas którego zaprezentujemy naszą szkołę i przedstawimy kadrę. Zaraz potem zabierzemy Was na spacer po obiektach sportowych, które na co dzień wykorzystujemy podczas lekcji wychowania fizycznego. 

Po spacerze będzie czas na zapoznanie się z salami lekcyjnymi oraz miejscami, gdzie nasza młodzież spędza przerwy. Będzie to także okazja do porozmawiania z nauczycielami oraz uczniami. Takie nieformalne spotkania w najlepszy sposób mogą pokazać atmosferę, jaka u nas panuje i ostatecznie zachęcić do podjęcia decyzji o przyjściu do Potockiego. Czekamy na Was zarówno 19 kwietnia, jak i 1 września, kiedy to chciałoby się powiedzieć "zadzwoni pierwszy dzwonek", ale tu zaskoczenie - w naszej szkole dzwonki zamilkły kilka lat temu i jest nam bez nich bardzo dobrze.