Action Time - nowy projekt e-Twinning

W naszym Liceum rusza nowy projekt eTwinning! Inicjatywa współtworzona przez naszego nauczyciela, Pana Krystiana Iwaniuka oraz Panią Pınar Unal Akpınar z tureckiej szkoły Bursa Anatolian High School nosi tytuł ACTION TIME i będzie miała charakter proekologiczny.

Projekt skoncentruje się na współzależnościach, funkcjonowaniu ekosystemów i praktykach społeczno-kulturowych, które mają faktyczny wpływ na dobrostan ludzi, zwierząt i roślin. Projekt ACTION TIME to działanie na rzecz zrównoważonego rozwoju.

W projekcie wezmą udział uczniowie czterech szkół: nasze Liceum, dwie tureckie szkoły 🇹🇷 – Bursa Anatolian High School oraz Bursa Boys' High School, a także Srednja Ekonomska Skola z Sarajewa w Bośni i Hercegowinie 🇧🇦

Pierwsze zebranie nauczycieli już za nami, a za tydzień inauguracyjne spotkanie wszystkich uczestników projektu!
#actiontime #etwinning #erasmus