Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka przypada na 20 listopada. Z tej okazji tego dnia w naszej szkole odbył się kiermasz wypieków, gry o tematyce praw dziecka i zbiórka na specjalną skrzynkę kontaktów z Rzecznikiem Praw Ucznia i Radą Uczniowską.

Obchody Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka celebrowane były w naszym liceum w atmosferze radości i szczytnych celów. Wszystkie klasy rozwiązywały quizy o tematyce praw dziecka a zwycięzcy otrzymali możliwość uzyskania klasowego nieprzygotowania do wykorzystania w wybrany dzień. Rada Uczniowska przy szkolnym Rzeczniku Praw Ucznia panu Krystianie Iwaniuku zorganizowała kiermasz pyszności. Pieniądze z kiermaszu zostaną przeznaczone na zakup skrzynki, do której uczniowie będą mogli zgłaszać anonimowo swoje problemy Rzecznikowi i Radzie Uczniowskiej.