Witamy uczniów z Holandii

Wystartowała kolejna mobilność uczniowska Polska-Niderlandy! W dniu 06.11.2023r. wraz uczniami i nauczycielami z niderlandzkiej szkoły Keizer Karel College z Amstelveen rozpoczęliśmy kolejną wspólną mobilność realizowaną w ramach Akredytacji Erasmus+!

Pierwsze spotkanie na żywo było długo wyczekiwane i dlatego bardzo ekscytujace. Po zwiedzaniu szkoły uczniowie i nauczyciele zasiedli do wspaniałego, tradycyjnego obiadu przygotowane przez Kucharzy z naszej szkolnej stołówki. Następnie w Centrum Kultury Wilanów poznali historię haftu wilanowskiego i stworzyli własne wzory w tradycyjnym stylu. W trakcie mobilności uczniowie realizują założenia projektu eTwinning „Our Common (Hi)story” o tematyce historyczno-kulturowej. Kolejne odsłony tej wizyty już niebawem!