Gustave Caillebotte - wyniki konkursu plastycznego

Znamy już wyniki VII edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „La vie est courte, l’art est long”.

Tegoroczna edycja konkursu organizowanego przez XXXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Kostki Potockiego pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Wilanów oraz Instytutu Francuskiego w Warszawie nosiła tytuł „Gustave Caillebotte - realista czy impresjonista?" Spośród otrzymanych prac Jury Konkursu przyznało następujące nagrody:

Kategoria LICEUM

I miejsce - Joanna Daniluk, Baigneurs, bord de l'Yerres  (Kąpiący się, brzeg rzeki Yerre)

II miejsce - Aleksandra Szylińska, Słoneczniki w ogrodzie w Petit Gennevilliers   (Tournesols au jardin de Petit Gennevilliers)

III miejsce - Zofia Lasota, Femme à sa toilette  (Kobieta przed toaletką)

Wyróżnienie - Liliana Sowińska, La sieste  (Drzemka)  oraz Marta Najda,  L'Homme au bain   (Kąpiący się mężczyzna)

Kategoria  SZKOŁA PODSTAWOWA

I miejsce - Felicja Black,  Femme à sa toilette  (Kobieta przed toaletką)

Gratulujemy laureatom!
szczegółowe informacje zostaną przesłane do szkół laureatów

Fot. 1. Kąpiący się, brzeg rzeki Yerre

Fot. 2. Słoneczniki w ogrodzie