Nauczyciele nagrodzeni przez Burmistrza

Miło nam poinformować, że dwoje nauczycieli z naszej szkoły zostało nagrodzonych przez Burmistrza Dzielnicy Wilanów Miasta Stołecznego Warszawy, pana Ludwika Rakowskiego.

Nagrody otrzymali nauczycielka historii i wiedzy o społeczeństwie, pani Majk oraz nauczyciel języka angielskiego, pan Krystian Iwaniuk. Wyróżnienia przyznano za wybitne osiągnięcia w pracy na rzecz rozwoju wilanowskiej oświaty.

Nauczyciele są zaangażowani we wdrażanie w naszej szkole programu Erasmus+. W ramach tego projektu nasi uczniowie wymieniają się doświadczeniami z nowopoznanymi koleżankami i kolegami z zagranicznych szkół, a także nasi nauczyciele podnoszą swoje kompetencje językowe i metodyczne na zagranicznych kursach.

Wręczenie nagród odbyło się w poniedziałek, 18 października w Ratuszu Dzielnicy Wilanów. Pani Karolina odebrała wyróżnienie osobiście, natomiast w imieniu pana Krystiana, nagrodę odebrała dyrektor Zespołu Szkół nr 79, pani Ewelina Jankowska. Pan Krystian Iwaniuk, w ramach projektu Erasmus+, rozpoczął właśnie kurs metodyczny w Dublinie.