Krajowa Odznaka Jakości eTwinning

Z wielką radością informujemy, że Pan Krystian Iwaniuk (a tym samym cały nasz Zespół Szkół) otrzymał Krajową Odznakę Jakości eTwinning za udział w projekcie „Bridging the Gap with English” realizowanym z uczniami z klas 1C, 1D oraz 2A!

Krajowa Odznaka Jakości przyznawana jest przez Krajowe Biuro eTwinning tym nauczycielom, których praca w ramach projektu osiągnęła określony poziom.

Celem przyznawania Krajowej Odznaki Jakości jest wyróżnienie nauczycieli i szkół, których działania w ramach eTwinningu reprezentują wysoki poziom. Dla nauczycieli jest to uznanie ich pracy, dla uczniów to większa motywacja do prowadzenia zaplanowanych działań, a dla szkoły – publiczne potwierdzenie zaangażowania i dążenia do jakości oraz otwartość na współpracę europejską.

Gratulujemy przede wszystkim uczniom: Hani, Zuzie, Olivierowi (klasa 1c LO), Jankowi (1d LO), Oli, Lenie, Julii, Venice, Irce oraz Frankowi (klasa 2a LO), którzy brali udział w tym projekcie i dzięki których pracy zdobycie tej Odznaki było możliwe!