Dzień otwarty w liceum

Czy zastanawialiście się nad tym, aby kontynuować naukę w naszym liceum? Znacie już budynek szkoły oraz większość nauczycieli. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej - jakie klasy licealne powstaną od września oraz jakie są warunki rekrutacji - zapaszamy na Dzień Otwarty online, który odbędzie się w czwartek, 28 maja br. o godz. 17.00.

Wejście poprzez:
Zoom meeting ID: 721 5330 5530  Hasło: 38LO 
lub bezpośredni link  Wejdź na spotkanie online 

Podczas spotkania zaprezentujemy naszą szkołę oraz ofertę klas pierwszych, którą przygotowaliśmy dla tegorocznych absolwentów szkół podstawowych. Dzień otwarty to niepowtarzalna okazja, aby jeszcze przed wakacjami poznać nowych wychowawców klas. Będzie można też dowiedzieć się o warunkach i terminach rekrutacji do szkoły, w tym do klasy dwujęzycznej. Przewidziano też czas na zadawanie pytań.