Szlachetna Paczka 2022

Szlachetna Paczka jest już tradycją naszej szkoły. Na przełomie listopada i grudnia wybieramy ze Szkolnym Kołem Wolontariatu rodzinę i zaczynamy przynosić najpotrzebniejsze rzeczy do szkoły. W tym roku nie było inaczej!

Zapakowaliśmy 18 kartonów, które 11 grudnia trafiły do rodziny. Specjalne podziękowania dla wolontariuszy, którzy pakowali pudełka! Ponadto dziękujemy rodzicom Poli z 5d , rodzicom Krzysia z 8d. Klasom 8e, 8f, 7a, 6d, 6b,4a i 2b oraz nauczycielom: Pani Annie Zdun, Elwirze Tłomackiej, Małgorzacie Mazurkiewicz, Magdalenie Janowskiej, Agnieszce Zawistowskiej.

Ale przede wszystkim dziękujemy tym wszystkim anonimowym darczyńcom, którzy wsparli naszą szlachetną akcję! Z całego serca dziękujemy!!

Brak opisu.

Brak opisu.     Brak opisu.