Nasz autorski projekt "THE POSITIVE THINKING GUIDE"

Nasza szkoła cały czas rozwija się w działalności na eTwinnning, międzynarodowej platformie zrzeszającej nauczycieli i uczniów z całej Europy. 30 listopada odbyło się spotkanie wszystkich uczniów i nauczycieli w ramach międzynarodowego projektu  "THE POSITIVE THINKING GUIDE".

Przez ostatnie tygodnie uczniowie projektowali logo, powstały przepiękne dzieła- a dziś wybraliśmy jedno logo, które będzie wizytówką projektu "THE POSITIVE THINKING GUIDE".  Wygrane logo stworzył uczeń z Turcji- Gratulujemy! 

Kolejnym punktem spotkania było zapoznanie się z przygotowanymi przez uczniów prezentacjami na temat szkół biorących udział w projekcie. Podsumowaniem spotkania była gra Kahoot. Jest to ciekawe narzędzie, aby podsumować wiedzę, tym razem pytania dotyczyły obejrzanych prezentacji. Na podium stanęły uczennice z naszej szkoły (miejsce I i III)- jesteśmy DUMNI!

Podczas projektu korzystamy z różnych narzędzi WEB2.0 aby aktywizować naszych uczniów w mądrym wykorzystywaniu dostępnych aplikacji internetowych. Do tej pory korzystaliśmy z kahoot, canva, jamboard i padlet- a to dopiero początek naszego projektu!

Przypominamy, że w projekcie biorą udział nasi uczniowie ze Szkoły Podstawowej i Liceum razem z uczniami z Turcji i Chorwacji.