Dyplom z podziękowaniami od Komitetu Organizacyjnego kampanii BohaterON- włącz historię!

W tym roku szkolnym po raz drugi Szkolne Koło Wolontariatu SP wzięło udział w ogólnopolskiej kampanii BohaterON. Nasi wolontariusze stworzyli przepiękne kartki z podziękowaniami dla wybranych Powstańców.

Jest nam bardzo miło, bo nasza szkoła otrzymała dyplom z podziękowaniami od Komitetu Organizacyjnego kampanii BohaterON- włącz historię! smiley

BohaterON – włącz historię! to ogólnopolska kampania o tematyce historycznej mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego. Projekt ma wzmacniać poczucie tożsamości narodowej, krzewić postawy patriotyczne oraz budować wrażliwość społeczną.