Pusty tusz wrzuć do paki i dokarmiaj zwierzaki!

Nasza szkoła bierze ponowny udział w kampanii edukacyjno-charytatywnej, której celem jest edukacja ekologiczna dzieci, a dzięki nim również dorosłych, w zakresie segregacji tuszów do drukarek – tzw. kartridży.

Zachęcamy uczniów kl.1-8, uczniów LO, rodziców i nauczycieli do przyniesienia z domu zużytych tuszów z drukarek atramentowych i wrzucenia ich do przygotowanych kartonów.

Zebrane w ten sposób odpady przekażemy do recyklingu i firma Eko-system zakupi karmę dla zwierzaków ze schronisk.

Więcej informacji na stronie internetowej www.tuszdopaki.pl

Z CAŁEGO SERCA ZACHĘCAMY WSZYSTKICH DO WZIĘCIA UDZIAŁU W AKCJI- PUSTY TUSZ WRZUĆ DO PAKI I DOKARMIAJ ZWIERZAKI!

IM WIĘCEJ TUSZÓW ZBIERZEMY, TYM WIECEJ KARMY TRAFI DO MISEK BEZDOMNYCH ZWIERZĄT!

OBEJRZYJ! Poniżej link do filmu edukacyjnego akcji TuszDoPaki

PUDEŁKA NA ZUŻYTE TUSZE CZEKAJĄ:
-NA 1 PIĘTRZE ORAZ PRZED SEKRETARIATEM.

WAŻNE! Tusze muszą pochodzić z drukarek atramentowych i być oryginalne, czyli nigdy wcześniej nienapełniane.