Wystawa Prac

12 marca 2019

Wystawa prac uczniów klasy I b w ramach projektu Nasza Mała Biblioteka. Wszystkie prace można oglądąc w holu głównym na parterze.

W ramach projektu Nasza Mała Biblioteka uczniowie klasy I b  Szkoły Podstawowej nr 261 w Warszawie, na zajęciach z czytania w klasie i bibliotece szkolnej, biblioterapii oraz rodzinnego czytania w domu, wykonali piękne prace plastyczne ilustrujące książki z projektu. Powstały wzruszające wiersze o przytulaniu i uczuciach na podstawie książki „Proszę mnie przytulić" Przemysława Wechterowicza .

Dużym zainteresowaniem cieszył się temat – ugotuj mi bajkę, na podstawie książki Majda Koren, o tym samym tytule. Przepisy na najciekawszą bajkę są kreatywne i rozbudzające pomysłowość literacką oraz kulinarną uczniów i czytelników.

Będziemy teraz zachęcać uczniów do stosowania „przepisów” na zajęciach oraz w domu .

Dziękujemy rodzicom uczniów z klasy I b oraz wychowawcy – pani Elżbiecie Grzeleckiej za współpracę z biblioteką szkolną.

Wszystkie prace pojadą na konkurs.