Marcin Warchoł

Nadrzędna kategoria: Kadra LO

Marcin Warchoł - anglista. Absolwent Filologii Angielskiej Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Jak sam o sobie mówi: "Nauczanie języka sprawia mi przyjemność. Swoje zajęcia zawsze staram się prowadzić w oparciu o program autorski, w którym obowiązkowo wykorzystywane są nowoczesne technologie typu: projektory, komputery oraz ciekawe i atrakcyjne oprogramowanie służące do nauki języka obcego". Jego zdaniem efektywna nauka języka powinna być efektowna - język powinien być narzędziem do osiągania celów, a nie samym celem.

Ponadto, pan Marcin Warchoł zajmuje się organizacją licznych konkursów dla uczniów: od olimpiad, konkursów piosenki anglojęzycznej po międzyklasowe typu Wordshake, czy konkursy wiedzy.

Zainteresowania: książka, film, modelarstwo.