Medal Komisji Edukacji Narodowej przyznany dla pani dyrektor Eweliny Jankowskiej
5 października 2025 roku nasza Pani dyrektor Ewelina Jankowska odebrała nadany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej medal Komisji Edukacji Narodowej. Medal KEN jest wyjątkowym odznaczeniem nadawanym za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania.






























