Ostatnie spotkanie w projekcie

W sobotę 15 maja 2021 miało miejsce ostatnie już spotkanie online uczniów i nauczycieli biorących udział w projekcie eTwinning „This is how we do it!”.

Podsumowano na nim trwający od grudnia zeszłego roku projekt – uczniowie wybrali swoje ulubione zadanie projektowe (gry Kahoot!), podzielili się przemyśleniami na temat tego, co wynieśli z realizacji projektu (poznanie kultury 13 krajów oraz możliwość autentycznej komunikacji w języku angielskim z uczniami z innych krajów) oraz mogli raz jeszcze spojrzeć na ogrom dokonanej pracy wszystkich partnerów projektu.

Nasze Liceum reprezentowali uczniowie klasy 2c: Anita, Kacper, Antoni, Martyna i Alek oraz klasy 2d: Natalia, Olek i Bartek pod opieką Pana Krystiana Iwaniuka.