Bridging the Gap with English

Spotkanie uczniów i nauczycieli w ramach projektu eTwinning "Bridging the Gap with English"

We wtorkowy wieczór, 22 grudnia, pomimo trwające przerwy świątecznej uczniowie klas 1c,1d i 2a pod opieką pana Krystiana Iwaniuka spotkali się na Zoomie z uczniami i nauczycielami z tureckich szkół.

Tym razem celem było przedstawienie przygotowanych w ostatnich dniach prezentacji dotyczących geografii, historii, znamienitych osób oraz tradycji naszego kraju. Nasi uczniowie pomimo stresu związanego z prezentowaniem przed ponad sześćdziesięcioma osobami poradzili sobie z tym zadaniem świetnie! Również mieli okazję wysłuchać i obejrzeć prezentację uczniów tureckich nt. 8 regionów Turcji. Całe spotkanie zakończyło się dwiema rozgrywkami Kahoot! dotyczących poszczególnych prezentacji.