Drzwi Otwarte na Politechnice Warszawskiej

Już w środę, 1 lipca br. Politechnika Warszawska po raz kolejny otworzy swoje drzwi przed wszystkimi, którzy w przyszłym roku akademickim chcieliby rozpocząć naukę na tej uczelni. Wizyta na Politechnice Warszawskiej będzie możliwa bez wychodzenia z domu. Poniżej publikujemy zaproszenie na wirtualne Drzwi Otwarte PW.

Zachęceni sukcesem majowych Drzwi Otwartych w formie online postanowiliśmy spotkać się z naszymi kandydatami ponownie, w niezwykle ważnym dla nich czasie. Już 1 lipca, w dniu rozpoczęcia rekrutacji na studia*, na profilu PW na Facebooku i YouTubie będziemy transmitować wydarzenie, podczas którego przekażemy najważniejsze iformacje dotyczące rekrutacji oraz studiowania na Politechnice Warszawskiej. Odpowiemy na pytania kandydatów i rozwiejemy wątpliwości, które być może powstrzymują niektórych maturzystów przed zarejestrowaniem się na wymarzony kierunek. 

Wiemy, że obawy związane z właściwym wyborem wciąż towarzyszą naszym kandydatom. Każdy, kto zdecyduje się odwiedzić wirtualnie Politechnikę Warszawską 1 lipcamoże liczyć na wsparcie w podjęciu tych trudnych decyzji. 

Prowadzący drugą edycjęDrzwi Otwartych postarają się przekazać uczestnikomcenne wskazówkidotyczące tego, jak zostać studentem najlepszej uczelni technicznej w Polsce, opowiedzą o plusach bycia inżynierem i wskażą, jak wyglądają studia na PW dla osób z niepełnosprawnościami. Nie zabraknie też sesji Questions&Answers.

Szczegółowe informacje o wydarzeniumożna znaleźć na stronie http://www.pw.edu.pl/drzwiotwarte_2, a także na wydarzeniu na Facebooku.

*Informacja nie dotyczy kierunku architektura, na który zapisy rozpoczęły się 1 czerwca.