ENGLISH SONG CONTEST 2020 ZA NAMI!

4 marca 2020 r. odbył się w naszej szkole doroczny KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ. W wypełnionej po brzegi sali gimnastycznej swoje talenty zaprezentowali uczniowie podzieleni na nastepujące kategorie: klasy 1-3, klasy 4-6, klasy 7-8 oraz LO.

Konkurs okazał się wielkim sukcesem, jako że mogliśmy posłuchać aż 25 utworów, a na scenie zaprezentowało się łącznie 32 wykonawców. Być może wśród nich są przyszłe gwiazdy piosenki?

Była to wspaniała szansa, aby pokazać swoje wokalne możliwości, oswoić tremę i zaprezentować się przed swoimi kolegami i koleżankami, którzy żywo reagując wspierali głośno reprezentantów swoich klas.

Jury w składzie: pan Łukasz Gallas - przewodniczący (muzyka), pan Krystian Iwaniuk (j. angielski), pan Łukasz Binkowski (angielski), pan Mikołaj Sankowski (pedagog) przyznało następujące nagrody:

LO : 1. miejsce i nagroda publiczności - Mateusz Majewski i Zofia Rutkowska (2a), 2 miejsce - Irena Woźnicka (1a),

Uczniowie, którzy zajęli pierwsze dwa miejsca w każdej kategorii wystapią wkrótce w kolejnym jego etapie - w Dzielnicowym Konkursie Piosenki Angielskiej w SP Nr 159. Zyczymy powodzenia!

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i upominki ufundowane przez Rady Rodziców SP i LO, którym serdecznie dziękujemy. O oprawę muzyczną i logistykę zadbał pan Mikołaj Sankowski, o nagrody - pani Anna Zdun i pan Łukasz Bińkowski. Całość koordynowała tradycyjnie pani Anna Zdun - pomysłodawca i główny organizator konkursu. Do zobaczenia za rok!