Spotkanie koordynatorów Klas patronackich eTwinning

Dwie nauczycielki stojące na tle planszy z hasłem Nowoczesna edukacja z e-Twinning

W dniach 21-22 marca w Gdyni odbyła się Konferencja Koordynatorów Klas Patronackich. 

Nasza szkoła prowadzi pierwszą taką klasę w Warszawie, a od przyszłego roku rusza kolejna, dlatego nie mogło nas tam zabraknąć. W czasie warsztatów nauczyciele eTwinning z całej Polski omawiali jak w praktyce wygląda wprowadzenie innowacji klasy projektowej. 

Po szczegóły zapraszamy na nasz dzień otwarty 14 kwietnia.