Po raz kolejny na podium

Drużyna piłki ręcznej naszego Liceum po raz kolejny stanęła na podium Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Podczas trwających w listopadzie i grudniu rozgrywek gładko przeszli do półfinału, gdzie zostali pokonani dopiero w rzutach karnych. 

W piątek, 7 grudnia odbył się mecz o 3. miejsce. Tym razem walka była równie zacięta. Jednak tym razem to nasza drużyna triumfowała w rzutach karnych. Podobnie jak w zeszłym roku reprezentacja liceum Kostki Potockiego stanęła na podium WOM z brązowymi medalami. 

W skład drużyny weszli: Krzysztof Knopp, Tymon Kąpiński, Piotr Biesiadecki, Filip Matczuk, Łukasz Krzyszczuk, Janek Jastrzębski, Kuba Ryński, Łukasz Żebracki, Olek Zielonka, Piotr Kobryn, Remigiusz Maziarek. Trenerem i opekunem drużyny jest nauczyciel wychowania fizycznego, pan Krzysztof Langowski.