Nowy projekt eTwinning - Math Shot -

W eTwinning nie mamy sobie równych! Ruszył kolejny projekt - Math shot - Matematyka w obiektywnie. 10 lutego odbyło się pierwsze spotkanie podczas którego nauczycielki matematyki, z hiszpańskiej szkoły Colegio Santa Teresa, calahorra oraz z naszej szkoły panie Małgorzata Jurys, Dorota Zwolenik, Ewelina Jankowska oraz Bernadetta Beker, rozpoczęły prace nad przygotowaniem planu projektu na najbliższy miesiąc.

Już niedługo uczniowie realizujący projekt przygotują logo odzwierciedlające idee projektu, informacje o swoich miastach i szkołach, a następnie spotkają się online aby poznać się lepiej i w mieszanych zespołach zrealizować zadania główne projektu. To wszystko możliwe jest dzięki uczestnictwu naszej szkoły w ETwinning Europe European School Education Platform zrzeszającej nauczycieli i uczniów z całej Europy, którzy za pomocą mediów elektronicznych współpracują ze sobą realizując projekty. Dzięki temu nauczyciele z różnych szkół dzielą się wiedzą i poglądami, uczniowie kontaktują się z rówieśnikami z innych krajów i poszerzają swoje horyzonty.

Trzymamy kciuki za owocną współpracę!