Projekt o Kobietach Świętych

Od 15.09. do 16.12. 2022 r. w kl. 1-4 naszego liceum, Pani Anna Billip prowadzi Projekt z Religii: ”Kobiety w Biblii, Święte Kościoła, kobiety dziś- jesteś drogocenną perłą, jesteś piękna w oczach Boga./ Jesteśmy piękni w oczach Boga”. Projekt ma na celu zapoznanie uczniów z życiem, przemianą i historią życia kobiet

biblijnych Starego i Nowego Testamentu oraz Świętych Kościoła, odkrycie w swoim życiu i w sobie wartości i piękna, akceptacji siebie, wzbudzenie przekonania, że każda kobieta zasługuje na szacunek, miłość, każda jest darem i jest piękna i cenna w oczach Boga. Celem projektu jest, aby uczniowie nauczyli się patrzeć na swoje życie i życie innych jak na drogocenny dar. Uczniowie nauczą się też, jak dokonywać właściwych wyborów, tak aby osiągnąć prawdziwe szczęście, jak zbudować solidny fundament, aby móc budować swoją tożsamość i relacje z innymi.