Dzień otwarty jednak ONLINE

Zapraszamy na dzień otwarty do naszego liceum, który odbędzie się w środę, 27 kwietnia 2022 r. o godz. 18.00. Dzień otwarty będzie miał formę online. 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą XXXVIII Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Kostki Potockiego podczas spotkania z dyrekcją i nauczycielami naszej szkoły. Po raz kolejny nie możemy się spotkać w murach liceum. Jest to spowodowane wprowadzeniem na całym terytorium RP drugiego stopnia alarmowego BRAVO. W związku z powyższym, zaplanowany na 27 kwietnia dzień otwarty będzie miał charakter spotkania online. 

Link do spotkania na platformie Zoom.us

https://liblink.pl/qM7SfsrRIP

Meeting ID: 789 4542 6942
Passcode: J4iy7T

Serdecznie zapraszamy

Poniżej zamieszczamy aktualną ofertę klas pierwszych w roku szkolnym 2022/2023