DGES Catering- zbiórka żywności

Kochani,

Sytuacja na Ukrainie jest dramatyczna, jednakże sytuacja osób chorych na celiakię i choroby glutenozależne jest jeszcze trudniejsza. Obecnie dostępność produktów bezglutenowych niezbędnych do życia jest zerowa.

Zwracamy się do Was z ogromną prośbą.  Mamy potwierdzony kontakt do osoby która pozostaje na Ukrainie, która może rozdysponować paczki do rodzin w potrzebie.

W każdy wtorek będziemy przekazywać większą ilość produktów bezglutenowych na Ukrainę.

Zwracamy się z ogromną prośbą do uczniów, rodziców i pracowników ZS79 o pomoc i nagłośnienie naszej zbiórki w Szkole.

Pełne info znajdziecie na naszym FB https://www.facebook.com/DGEScatering

Prosimy  przekazywanie żywności bezglutenowej, w tej chwili najbardziej potrzebne jest paczkowane pieczywo i słone i słodkie przekąski.

Produkty można przekazywać codziennie w szkolnej stołówce Pani Izie od 8 do 15.

Produkty bezglutenowe muszą być certyfikowane(znak przekreślonego kłosa), super by było gdyby jednocześnie były oznaczone jako produkt bez laktozy lub dairy free.

Produkty takie możecie dostać w każdym większym markecie np. Auchan, Biedronka, Lidl a nawet Rossman.

Bardzo liczymy na Waszą pomoc!

DGES Catering