Uczniowie naszej szkoły zarówno Ci z klas I-III jak i IV-VIII są laureatami wielu konkursów.

 

ROK SZKOLNY 2023/2024

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZYRODNICZY "ŚWIETLIK"
wyróżnienia:
Leon Rams 2a
Zuzanna Bancerz 2b
Filip Kiec 5a
Zosia Gmyz 5d
Błażej Bancerz 6b
Karolina Nilsson 6e


NAJBARDZIEJ FANTAZYJNE WIOSENNE NAKRYCIA GŁOWY
I miejsce: Kornelia Plasota 
II miejsce: Barbara Turek 
wyróżnienia: Katarzyna Popławska 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY "KANGUR"
wyróżnienia:
Jaroszyński Mateusz
Bancerz Zuzanna
Kozerski Tymon
Majcherc Julia
Popis Maria
Beśka Zofia
Turek Hanna
Błaszczyk Hanna
Zych Krzysztof
Baran Zuzanna
Wysocki Jan
Gładki Jan
Kozerski Kacper
Beśka Tomek
Dao MInh
Binkowski Jakub
Nilsson Karolina
Antonik Adam

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS "ZUCH" kl. I-III
laureaci: 
Oliwia Miazga kl. 1a
Matylda Piątosa kl. 1a

 

SZKOLNY KONKURS "PI-EMAT"
Maria Gurba z klasy 8a
Szymon Stanaszek z klasy 8a

 

SZKOLNY KONKURS WIEDZY O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH
klasy I-III
I miejsce: Wojtek Krawiec z 2a oraz Alina Mańka z 3a
II miejsce: Gabrysia Szulim z 3a
III miejsce: Tosia Rola z 3a
klasy IV-V
I miejsce:  Alex Nilsson
klasy VI-VIII
I miejsce: Klara Stobiecka z 6b
II miejsce: Karolina Nilsson z 6e
IIImiejsce: Hania Krzysztoporska z 6b

 

II SZKOLNY TURNIEJ SZACHOWY
I miejsce: Jan Gładki 5a
II miejsce: Albert Karbowski5a
III miejsce: Jan Sałaciński 5c
IV miejsce: Piotr Łyżwa 6e
V miejsce: Tymoteusz Wiśniowski 7d
VI miejsce: Filip Kiec 5a

 

DZIELNICOWY KONKURS "MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA"
III miejsce: Julia Majcherczyk

 

V DZIELNICOWY KONKURS KALIGRAFICZNY "PISZĘ W JĘZYKU OJCZYSTYM"
II miejsce:  Julia Bednarczyk
I miejsce: Iga Kużdżał
II miejsce: Mia Macewicz

 

SZKOLNY KONKURS "SYMBOLE WIELKANOCY" 
I miejsce ex aequo – Matylda Biniek kl. 3b, Alan Karpiński kl.1a
II miejsce ex aequo - Zuzia Piątek kl.1b, Aleksander Pieńkos kl.1a
III miejsce – Kornelia Plasota kl.2b
wyróżnienie:
Gabriela Szulim kl 3a
Maria Szulim kl.2b
Leon Rams kl.2a
Matylda Piątosa kl.1a

 

13. DZIELNICOWY KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ
Kategoria klasy 0-3:
III miejsce Julia Kiec i Liwia Krajewska kl. 2a
Kategoria klasy 4-6:
II miejsce Mateusz Żak kl. 5d
III miejsce Maksymilian Gołębiowski kl. 5d
Kategoria klasy 7-8:
I miejsce Joanna Podedworna kl. 7a
II miejsce Zuzanna Galek kl. 8b

 

SZKOLNY KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ. 
Kategoria: uczniowie klas 1-3:
I miejsce: Krystian Kiciński kl. 1a
II miejsce: Julia Kiec, Liwia Krajewska kl. 2a
III miejsce ex aequo: Katarzyna Popławska, Róża Szajewska, Gabriela Dyła kl. 1a, Julia Bednarczyk, Sofia Shadorska, Yaroslava Shadorska kl. 2b

Kategoria: uczniowie klas 4-6 :
I miejsce: Maksymilian Gołębiowski kl. 5d
II miejsce: Mateusz Żak kl. 5d
III miejsce ex aequo: Hanna Błaszczyk kl. 4a, Lidia Cylkowska kl. 4b

Kategoria: uczniowie klas 7-8 
I miejsce ex aequo: Zuzanna Galek kl. 8b, Joanna Podedworna kl. 7a

 

SZKOLNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
Klasy VI-VIII
I miejsce: klasa 8b
II miejsce: klasa 6d
III miejsce: klasa 8a
Zawodnik turnieju: Mikołaj Raczyński
Bramkarz turnieju: Franek Wezgraj
Klasy IV-V
I miejsce: klasa 5a
II miejsce: klasa 4a
III miejsce: klasa 4c
Zawodnik turnieju: Kuba Bichta
Bramkarz turnieju: Filip Kiec


OGÓLNOPOLSKI KONKURS PROGRAMISTYCZNY „GIGATHON”

Laureat: Szymon Kajka kl. 4c


V OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO
III etap: Elena Kóżdżał kl. VIIb

 

SZKOLNY KONKURS „KARNAWAŁOWY ŚWIAT RECYKLINGU… CZYLI KARNAWAŁOWY AUTORSKI STRÓJ EKOLOGICZNY”.
Laureaci:
Kuba Mierzwa 1a
Gabriela Szulim 3a
Emil Kucewicz 3a
Pola Borowska 3b

KONKURS "MATEMATYKA NA TALERZU"

I miejsce: Zuzanna Janicka 4c
II miejsce: Kajetan Ćmikiewicz- Gast 4b
III miejsce: Alan Karpiński 1a
Wyróżnienia:
Maja Wójcik 4b
Ryszard Kurkowski 4a
Kamil Kobiałka 7d

 

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI "WIERSZE POD CHOINKĘ"
I miejsce : 
Matylda Biniek
Katarzyna Popławska
II miejsce : 
Iga Kużdżał
Julia Majcherczyk
III miejsce : 
Wojciech Krawiec
Wyróżnienia: 
Alina Mańka
Małgorzata Kozłowska
Matylda Piątosa
Róża Szajewska


SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "NAJPIEKNIEJSZA OZDOBA CHOINKOWA"

I miejsce:
Ignacy Mikita
Lena Piasecka
Adam Andrzejczak;
II miejsce: 
Felicja Zyśk
Zuzanna Piątek
Lena Kierepka;
III miejsce: 
Zuzanna Dybowska
Martyna Kobiałka
Kornelia Plasota
Zuzanna Bancerz
wyróżnienia: 
Paulina Niemczykiewicz
Julia Majcherczyk
Oliwia Miazga

 

WILANOWSKI KONKURS "JESIENNE NAKRYCIE GŁOWY"
I miejsce: Zuzanna Rola 
II miejsce: Antonina Rola 
III miejsce: Katarzyna Popławska 
wyróżnienie: Kornelia Plasota 

 

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI „JESIEŃ W POEZJI"

I miejsce: Marysia Popis z kl. 3a

II miejsce: Wojtek Krawiec 2a, Kornelia Konstantynowicz 2b, Pola Borowska 3b

III miejsce: Alina Mańka 3a, Kasia Popławska 1a

wyróżnienie: Eryk Dobrzański 2b, Ola Kulczyk 3a, Antonina Rola 3a, Maja Sulbińska 3b.

 

SZKOLNY KONKURS NA DYNIĘ

I miejsce - Ewa Korczyńska

II miejsce - Maciek Dzwonkowski-Holc

III miejsce - Kuba Mierzwa

 

DZIELNICOWE ZAWODY PŁYWACKIE

Klasy I-III

II miejsce: Natalia Wieteska

Klasy IV-VIII

I miejsce: Panasiuk Igor

III miejsce: Pastuhow Maksym

II miejsce: Bilski Leonard

II miejsce: Sadlak Mateusz

III miejsce: Grudziąż Oliwia

I miejsce: Rusiniak Antoni

II miejsce:  Podedworna Joanna

III miejsce: Ruszel Alicja

II miejsce: Syta Michał

 

 

ROK SZKOLNY 2022/2023

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI "WIERSZE JULIANA TUWIMA"
I miejsce- Aleksander Nilsson kl. 3c
II miejsce - Lena Kołtyś kl. 3b
III miejsce - Helena Grygoruk kl. 3b
wyróżnienie- Janusz Pyzel kl. 3a

 

I DZIELNICOWY TURNIEJ GRY W WARCABY
Klasy pierwsze:
I miejsce- Olaf Dyła kl. 1a
Klasy drugie:
III miejsce - Antonina Rola kl.a
Klasy trzecie:
II miejsce - Radosław Zyśk kl. 3c

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS "ZUCH"
Język polski- laureaci:
Zosia Popławska kl. 3a
Emilia Kowalczyk kl. 3c
Matematyka- laureaci:
Hania Sosnowska kl. 1b
Tymon Kozerski kl. 1b
Olaf Dyła kl. 1a
Aleksandra Żak kl. 1a
Wojciech Starski kl. 1a
Adam Glura kl. 1b
Mateusz Jaroszyński kl. 1a
            

OGÓLNOPOLSKI KONKURS OLIMPUSEK- JĘZYK ANGIELSKI
laureaci:
Zuza Bancerz kl. 1b
Stefania Sadzińska kl. 2b
Matylda Biniek kl. 2b
Jula Majcherczyk kl. 2a
Hania Błaszczyk kl. 3a
Aleksander Nilsson kl. 3c
Zofia Beśka kl. 3c
Iga Mikuła kl. 3c

 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS NAUK PRZYRODNICZYCH "ŚWIETLIK"
Klasy 1
Zuzanna Bancerz 1b nagroda główna
Hanna Sosnowska 1b wyróżnienie
Leon Rams 1a wyróżnienie
Wojciech Krawiec 1a wyróżnienie

Klasy 3
Ryszard Kurkowski 3a laureat
Helena Grygoruk 3b wyróżnienie
Olga Wiśniewska 3b wyróżnienie

Klasy 4
Filip Kiec 4a laureat
Jan Żak 4d wyróżnienie

 

KONKURS RECYTATORKI WARSZAWSKA SYRENKA
wyróżnienie w etapie wojewódzkim: Klara Stobiecka kl. 5b

 

 

MIĘDZYSZKOLNA MATEMATYCZNA OLIMPIADA "ORZEŁ" DLA KL. III
I miejsce: Hania Błaszczyk kl. 3a
I miejsce: Piotr Krawczyk kl. 3c
III miejsce: Janusz Pyzel kl. 3a
III miejsce: Aleksander  Matuszak kl. 3a

 

WARSZAWSKA OLIMPIADA "MAŁA OLIMPIADA MATEMATYCZNA"
wyróżnienie: Aleksander Matuszak kl. 3a

 


MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY "KANGUR"
wyróżnienia zdobyli:

klasy 2
Majcherczyk Julia 
klasy 3 
Matuszak Aleksander 
Beśka Zofia
klasy 4
Wysocki Jan
Gładki Jan
Kiec Filip
Łokuciejewska Zofia
Oleksy Maria
klasy 5
Obuchowska Lena
Beśka Tomasz
Nilsson Karolina
Minh Dao 
klasy 6
Hauzer Alicja
Rams Zuzanna
klasy 7
Antonik Adam
Tyczyński Wojciech
klasy 8
Banek Maciej

 

 

I DZIELNICOWY KONKURS EKOLOGICCZNY "EKO-ZABAWKA ZE SKRAWKA"

II miejsce: Leon Rams 1a

 

IV DZIELNICOWY KONKURS KALIGRAFICZNY "PISZE W JĘZYKU OJCZYSTYM"
I miejsce:  Iga Kużdżał z klasy 2b
III miejsce: Marianna Godlewska z klasy 2b
wyróżnienie: Michał Jegliński z klasy 1a
                      Hanna Turek z klasy 3c

 

PISANKA WIELKANOCNA
I miejsce ex aequo - Maja Wójcik kl. 3b, Leon Rams kl. 1a
II miejsce ex aequo - Emilia Kowalczyk kl. 3c, Julia Majcherczyk kl. 2a
III miejsce ex aequo - Martyna Kobiałka kl. 1b, Gaja Żulewska kl. 1b, Kajetan Ćmikiewicz-Gast kl. 3b


XI DZIELNICOWY KONKURS PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ
klasy 0-3
III miejsce- Lidia Cylkowska 
klasy 4-6
III miejsce - Joanna Podedworna 
klasy 7-8
II miejsce - Zuzanna Galek 

 

SZKOLNY KONKURS "PISZEMY KOMIKS"
I miejsce - Wojtek Krawiec kl. 1a
II miejsce - Zosia Popławska kl. 3a
III miejsce - Zosia Kopacka kl. 3b
wyróżnienie- Olaf Dyła kl. 1a


SZKOLNY FESTIWAL TALENTÓW
I miejsce - Alexander Nillson kl. 3c
II miejsce - Lidia Cylkowska kl. 3b
III miejsce - Maria Popis kl. 2a
                    Jan Najder kl. 2a

 

 

SZKOLNY KONKURS "PISZEMY KOMIKS"
I miejsce - Wojtek Krawiec kl. 1a
II miejsce - Zosia Popławka kl. 3a
III miejsce - Zosia Kopacka kl. 3b
Wyróżnienie - Olaf Dyła 1a

 

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA WIEDZY "OLIMPUSEK"
klasy 1
laureat: Olaf Dyła kl. 1a

klasy 3:
laureat: Aleksander Matuszak kl. 3a
laureat: Zosia Popławska kl. 3a

 

 

SZKOLNY KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ

Kategoria klasy 1-3
I miejsce: Lidia Cylkowska kl. 3b
II miejsce: Jan Borkowski kl. 3a
III miejsce: Hanna Błaszczyk kl. 3a

Kategoria klasy 4-8
I miejsce: Zuzanna Galek kl. 7b
II miejsce: Joanna Podedworna kl. 6a
III miejsce: Magdalena Polakowska kl. 5d
Wyróżnienie: Nadia Byszewska kl. 8e
Wyróżnienie: Zuzanna Połomska kl. 8d


 

DO KOLEJNEGO ETAPU XXVII DZIELNICOWEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO - "TROPAMI PITAGORASA" ZAKWALIFIKOWALI SIĘ :

Maciej Banek - 8b

Antoni Bobola - 8f

Stanisław Szarawara - 8a

Natalia Rząsa - 7b

Maksymilian Borowski - 6b

Krzyś Stachurka-Geller - 6b

Klara Stobiecka - 5b

Jan Gładki - 4a

 

MASKA KARNAWAŁOWA
Klasy 1
Kornelia Konstantynowicz 1b
Martyna Kobiałka 1b
Bianka Olszewska 1a
Klasy 2
Łucja Marcinkiewicz 2a
Stefania Sadzińska 2b
Tosia Rola 2a
Klasy 3
Yosra Fazli 3b
Hania Turek 3c
Liwia Żytomirska 3b

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS "ORZEŁ ORTOGRAFICZNY"
Iga Kużdżał, klasa 2 - laureat, 14. miejsce w kraju
Aleksander Matuszak, klasa 3 - laureat, 7. miejsce w kraju
Inga Zdun, klasa 5 - laureat, 8. miejsce w kraju
Krzysztof Kozłowski, klasa 5 - laureat, 12. miejsce w kraju
Piotr Łyżwa, klasa 5 - laureat, 14. miejsce w kraju
Gaja Jóźwicka, klasa 8 - laureat, 7. miejsce w kraju
Zuzanna Prymak, klasa 8 - laureat, 12. miejsce w kraju
Antoni Bobola, klasa 8 - laureat, 15. miejsce w kraju

 

SZKOLNY KONKURS PIOSENKI ŚWIĄTECZNEJ
I miejsce: Lena Piasecka, Pola Borowska, Kacper Kowalski z 2b, Zosia Popławska z 3a
II miejsce: Alicja Mościcka z 2a i Gabrysia Szulim z 2a
III miejsce: Antosia Rola z 2a oraz Ola Żak i Małgosia Kozłowska z 1a.

 

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "JESIENNE PARASOLE"

Klasy I
1 miejsce Martyna Kobiałka  1b
2 miejsce Beata Moroń 1b
3 miejsce Natalia Krym 1b
Wyróżnienie
Leon Rams 1a

Klasy II
1 miejsce Antonina Rola  2a
2 miejsce Rysio Szczepaniuk 2a
3 miejsce Maja Sulbińska 2b
Wyróżnienie
Matylda Bieniek 2b
Iga Kużdżał 2b

Klasy III
1 miejsce Zosia Popławska 3a
2 miejsce Kajetan Ćmikiewicz - Gast 3b
3 miejsce Maja Wójcik 3b

 

XIV DZIELNICOWE ZAWODY PŁYWACKIE 

I miejsce: Stefania Sadzińska 
I miejsce:  Jegor Panasyuk   
III miejsce: Wardecka Maja 
I miejsce  Sadlak Mateusz  
II miejsce: Gronowski Mateusz 
II miejsce: Grudziądz Olivia 
III miejsce:  Cieślak Marek
I miejsce: Sadzińska Konstancja 
II miejsce: Syta Michał 
III miejsce: Krawiec Pola 
III miejsce: Machnicki Wiktor 
I miejsce:  Filipiak Maciej 
II miejsce: Klich Maciej 
III miejsce: Cylkowski Maciej 

 


SZKOLNY KONKURS "DRUGIE ŻYCIE ŚMIECI"

I miejsce: Ryszard Szczepaniuk 2a
II miejsce: Bianka Olszewska 1a
III miejsce: Jagoda Jeglińska 3a

Wyróżnienia:
Wojtek Krawiec 1a
Zosia Popławska 3a
Leon Rams 1a

 

 

VII FESTIWAL HERBERTOWSKI
wyróżnienie: Maja Skorupa

 

SZKOLNY KONKURS  "MOJA SZKOŁA W CZTERECH PORACH ROKU"

Miejsce 1 ex aequo:
Marysia Rogulska klasa 3b SP
Wojciech Krawiec klasa 1a SP

Miejsce 2 ex aequo:
Antonia Rola klasa 2a SP
Ksawery Malewski klasa 3c SP

Miejsce 3 ex aequo:
Łucja Marcinkiewicz klasa 2a
Zofia Popławska klasa 3a

Wyróżnienie:
Aleksandra Andrzejczak klasa 4d SP
Emilia Rakowska klasa 4c SP
Anna Kielasińska klasa 3b SP

 

 

ROK SZKOLNY 2021/2022

OGÓLNOPOLSKI KONKURS NAUK PRZYRODNICZYCH "ŚWIETLIK"
nagroda główna: Filip Kiec 3a
wyróżnienie:
Jan Gładki 3a
Zofia Gmyz 3d
Ola Wiśniewska 2b 
Alex Nilsson 2c
Julia Majcherczyk 1A
Matylda Biniek 1b


OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY "KANGUR"
Klasy 2
wyróżnienie:
Piotr Krawczyk
Janusz Pyzel
Krzysztof Zych
Zosia Popławska
Zofia Berka

Klasy 3
wyróżnienie:
Jan Wysocki
Filip Kiec

Klasy 4
wyróżnienie:
Kacper Kozerski
Bartosz Wiśniewski
Klara Stobiecka

Klasy 5
wyróżnienie:
Maja Stępnikowska

Klasy 8
laureat:
Franciszek Janczak

wynik bardzo dobry:
Piotr Bacciarelli - Grobelny
Jan Ciurko
Antoni Malec
Miłosz Kowalczyk

Wyróżnienie:
Adrian Kowal
Hanna Ignar
Kajetan Doliwa
Kacper Strach
Nikołaj Wałęza


"MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA"

II miejsce Jan Wysocki z klasy 3a
III miejsce Zofia Łokuciejewska z klasy 3a

 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS LOGICZNEGO MYŚLENIA

Laureaci: 
Zofia Łokuciejewska klasa 3a, Kacper Kozerski klasa 4a
Wyróżnienia: 
Mikołaj Drozdowski klasa 3d, Aleksander Zagórski klasa 4a, Jakub Bińkowski 4a


KURATORYJNY KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Laureat: Filip Nierzwicki kl. 8b

 

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO JUNIORÓW
Laureat: Filip Nierzwicki kl. 8b


MAŁA OLIMPIADA MATEMATYCZNA
 Laureaci etapu dzielnicowego:
-Filip Daniewski-klasa 3c
-Kuba Karkosz-klasa 3d
-Jaś Żak-klasa 3d
-Mikołaj Drozdowski-klasa 3d

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS "DZIECI FILOZOFUJĄ"

I miejsce: Adela Mogilewska kl. VIIIb

 

III DZIELNICOWY KONKURS KALIGRAFICZNY

klasy 1
I miejsce:  Bianka Szymańska z klasy 1b

klasy 2
III miejsce: Zofia Popławska z klasy 2a

klasy 3
I miejsce: Zofia Gmyz z klasy 3d

 

KONKURS KURATORYJNY Z WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE

laureat: Adrian Kowal kl. 8b

 

KURATORYJNY KONKURS FILOZOFICZNY "W DRODZE KU MĄDROŚCI"

laureat/III miejsce : Dominika Stachurka-Geller kl. 8b

 

OLIMPIADA MATEMATYCZNA JUNIORÓW

laureat II stopnia: Piotr Bacciarelli - Grobelny

 

X DZIELNICOWY KONKURS PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ

III miejsce: Lidia Cylkowska kl. 2b

 

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY " MÓJ DINOZAUR​"

Kategoria I - klasa 1
1 miejsce - Matylda Biniek, klasa 1b
2 miejsce - Ryszard Szczepaniuk, klasa 1a
3 miejsce - Wojciech Panasz, klasa 1b

Kategoria II - klasa 2
1 miejsce - Maja Podgórska, klasa 2a
2 miejsce - Jan Borkowski, klasa 2a
3 miejsce - Kajetan  Ćmikiewicz - Gast, klasa 2b

Kategoria III - klasa 3
1 miejsce - Maja Kowalczyk, klasa 3b
2 miejsce - Emilia Rakowska, klasa 3c
3 miejsce - Wojciech Błaszczyk, klasa 3a

 

 

SZKOLNY KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ 

Kategoria: uczniowie klas 1-3
I miejsce: Lidia Cylkowska kl. 2b
II miejsce: Aleksandra Kulczak kl. 1a
III miejsce: Zofia Kopacka kl. 2b

Kategoria: uczniowie klas 4-6
I miejsce: Klara Stobiecka kl. 4b
II miejsce: Franciszek Sadowski kl. 4d
III miejsce ex aequo: Magdalena Polakowska kl. 4d, Joanna Podedworna kl. 5a

Kategoria: uczniowie klas 7-8
I miejsce: Nina Wróbel kl. 8c
II miejsce: Zofia Wichrowska kl. 7f
III miejsce: Ksawery Korzeń kl. 8e

Kategoria: uczniowie klas 1-3 LO
I miejsce: Franciszek Kwiatkowski kl. 3a
II miejsce: Julia Szklennik kl. 3a
III miejsce: Aleksandra Bedyńska kl. 3a

 

SZKOLNY KONKURS Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA

kategoria klas 1-3
I miejsce - Oliwier Kubów - klasa 1a

II miejsce - Oliwia Kubów - klasa 3a
III miejsce - Mateusz Walasek - klasa 2a

kategoria klas 4-7
I miejsce - Karolina Walasek klasa 4a
II miejsce - Sara Kowalewska - klasa 7b

 

KONKURS SZKOLNY "ZIMA W POEZJI DZIECIĘCEJ"

LAUREACI: Hanna Krosnowska klasa 2b, Kajetan Ćmikiewicz - Gast klasa 2b, Helena Dróżdż klasa 3a

 

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNO- TECHNICZNEGO „MASKA KARNAWAŁOWA”

I miejsce: Maja Sulbińskka kl. 1b, Emilia Rakowska kl. 3c

II miejsce: Mateusz Walasek kl. 2a, Ryszard Szczepaniuk kl. 1a

III miejsce: Alicja Żuczek kl. 3d,  Antonina Gesler kl. 3d

Wyróżnienia: Anna Kielasińska kl. 2b, Hania Turek kl. 2c

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY „ KATYŃ - PRAWDA I PAMIĘĆ „

Laureat:  Łukasz Skonieczny kl. 8d (5 miejsce w Polsce)

 

SZKOLNY KONKURS „NAJPIĘKNIEJSZA CHOINKA”

I miejsce: Maja Sulbińska 1b, Rysio Kurkowski 2a
II miejsce: Remek Wielochowski 1b, Rysio Szczepaniuk 1a
III miejsce: Jaś Borkowski 2a, Ola Andrzejczak 3d
wyróżnienie : Liwia Żytomirska 2b

 

 

RODZINNY KONKURS PIERNIKOWY Z LITERATURĄ W TLE .


I miejsce: Julia i Przemek Olszewscy KL. 6c, 8b

I miejsce: Miłosz Kobyłko kl.7a

II miejsce: Antonina i Maria Rogulski - kl. 2b, 5d

III miejsce : Krzysztof  i Dominika Stachurka- Geller – kl. 5d, 8a

wyróżnienia : Piotr Starzyński kl. 7e

 

 

VI FESTIWAL TWÓRCZOŚCI ZBIGNIEWA HERBERTA

Kategoria fotograficzna

I miejsce - Miłosz Kobyłko

Kategoria plastyczna

I miejsce - Natalia Drozdowska

II miejsce - Miłosz Kowalczyk

 

SZKOLNY KONKURS "JESIENNA MANDALA"

I miejsce: Ryszard Kurkowski 2a, Zofia Popławska 2a;

II miejsce: Ksawery Malewski 2c, Ryszard Szczepaniuk 1a;

III miejsce: Maciej Dzwonkowski 2c;

Wyróżnienie: Zuzanna Janicka 2c, Oliwier Kubów 1a.

 

SZKOLNY KONKURS "CZYM JEST DLA CIEBIE WOLNOŚĆ?"
Klasy 1-3:
1.Jan Gładki kl.3a

Klasy 4-8:
1. Szymon Stanaszek kl.6a
2. Maja Skorupa kl.7d
3. Bruno Bobek kl.7f

Wyróżnienie:
Aleksandra Żołądkowska kl.4d


KONKURS NA DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA
Największy miś -  Daria z klasy 2c (jej miś mierzył 110 cm), 
Najmniejszy miś -  Pani Dyrektor Anny Zalewskiej (3 cm)

 

KONKURS REKLAMUJĄCY APLIKACJĘ DO NAUKI JĘZYKA ANGIELSKIEGO

I miejsce – Weronika Buchalska 8c, Pola Półka Przygnacka z kl. 8c oraz Zuzanna Janicka,

II miejsce - Aleksandra Dziejna z kl. 8a, Amelia Antoniak z kl. 8a oraz Bruno Bobek z kl. 7f,

III miejsce - Antoni Porębski z kl. 7b

 

WYNIKI KONKURSU WIEDZY O WIELKIEJ BRYTANII

I miejsce - Kacper Strach 8b
II miejsce - Malwiną Wróblewska 8b
III miejsce - Łukasz Skonieczny 8d

 

KONKURS „ROK 2021 - ROKIEM STANISŁAWA LEMA-INSPIRACJE TWÓRCZOŚCIĄ STANISŁAWA LEMA”
I miejsce- Jan Kowalczyk klasa 4c- Robot konsola do gier
II miejsce- Adela Mogilewska klasa 7b- Mój własny robot

 

SZKOLNY KONKURS "DZIEŃ KROPKI"

Gabriela Szulim klasa 1a
Matylda Biniek klasa 1b
Zosia Kępka klasa 2a
Zuzia Janicka klasa 2c
Julia Doliwa klasa 3b

 

SZKOLNY KONKURS "FAIR PLAY W ŻYCIU I SPORCIE"

I miejsce - Maja Skorupa klasa 7d

wyróżnienia:
Mateusz Walasek 2a SP
Karolina Walasek 4a SP
Sara Kowalewska 7b SP
Kamil Kobiałka 5d SP

 

WYNIKI KONKURSU "POR QUE EL ESPANOL?"
Miejsce I - Ksawery Korzeń 8e, Bruno Bobek 7e
Miejsce II - Jaśmina Kiełkowska 8b, Weronika Gładki 7e
Miejsce III - Sara Kowalewska 7b