Kolejna odsłona projektu eTwinning

Powoli dobiega końca trzeci miesiąc międzynarodowego projektu eTwinning „This Is How We Do It!”, w którym uczestniczą grupy uczniów z klas 2C i 2D.

Po przygotowaniu dwóch filmów dotyczących położenia geograficznego naszego kraju oraz wyśpiewaniu wspólnie „happy birthday” w naszym języku, dziś miało miejsce kolejne wydarzenie - spotkanie wszystkich uczestników na Zoomie.

Wraz z nauczycielami i podopiecznymi ze szkół partnerskich, nasi uczniowie zagrali w grę Kahoot składającą się z 56 pytań przygotowanych przez wszystkie 18 szkół. Były one związane z kulturą, geografią, kulinariami oraz tradycją jednego z 14(!) państw biorących udział w projekcie. Gratulujemy Kacprowi, który znalazł się na podium w tym niecodziennym maratonie Kahoot!