Kurs języka hiszpańskiego naszych nauczycieli w ramach Programu Erasmus+

Pani Anna Lipińska i Pan Krystian Iwaniuk wzięli udział w tygodniowym (5-10.03.2023r.) kursie języka hiszpańskiego zorganizowanym przez Malaca Instituto - Spanish School w Maladze.
Intensywny kurs języka pozwolił na poznanie podstawowego słownictwa i struktur gramatycznych, a także elementów kultury i zwyczajów hiszpańskich.

Nauczyciele poszerzyli swoją wiedzę z zakresu historii, architektury i sztuki zwiedzając Gibraltar, Grenadę z Alhambrą, Rondę i ,oczywiście, Malagę. Mogli też podziwiać prace Pablo Picasso oraz delektować się smakami przepięknej Andaluzji. Udział w tym międzynarodowym projekcie pozwolił na  wymianę doświadczeń z nauczycielami z innych europejskich krajów oraz rozwinięcie kompetencji kulturowych związanych z ojczyzną Miguela de Cervantesa.