Udział naszej szkoły w Warszawskiej Konferencji Bliżej Europy. Projekty unijne w szkole.

Wczoraj 24 listopada 2022 roku odbyła się Konferencja organizowana przez Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń WCiES, doradców metodycznych oraz Liceum Ogólnokształcące im. L. Kossutha. W konferencji wzięli udział nasi nauczyciele.

Pan Krystian Iwaniuk i pani Karolina opowiedzieli o realizacji międzynarodowych projektów w naszej szkole, nawiązanych współpracach z europejskimi szkołami w celu wymiany uczniów w programie Erasmus, zaś pani Magdalena Janowska i pan Mikołaj Sankowski przeprowadzili warsztaty "TiK w projektach międzynarodowych". Wymiana doświadczeń z innymi warszawskimi szkołami zaangażowanymi w programy eTwinning, EPAS oraz Erasmus jest cennym doświadczeniem wzmacniającym szkołę w obszarze współpracy międzonarodowej, co poszerza i uatrakcyjnia naszą ofertę edukacyjną dla uczniów.